R5 3600 ve B450 sistem önerisi

Ben bir kere para harcamak istiyorum harcamışken iyi olsun paradan kaçmak istemiyorum bugünü kurtarsam ilerisi var uzun ömürlü olsun tarafındayım.

Ben bir kere para harcamak istiyorum harcamışken iyi olsun paradan kaçmak istemiyorum bugünü kurtarsam ilerisi var uzun ömürlü olsun tarafındayım.

Kesinlikle aynı fikirdeyim hocam eğer bütçe el veriyorsa kaliteden kaçmayın 1660 Super alın.

Birazcık araştırayım dedim ve bunu buldum. INNO3D markası biraz daha işin fiyat performans kısmında giriyor. Size tavsiyem bunu araştırmanız. Hava akışı iyi olan bir kasada ısınma sorunu çıkaracağını sanmam.

Kesinlikle aynı fikirdeyim hocam eğer bütçe el veriyorsa kaliteden kaçmayın 1660 Super alın.

Birazcık araştırayım dedim ve bunu buldum. INNO3D markası biraz daha işin fiyat performans kısmında giriyor. Size tavsiyem bunu araştırmanız. Hava akışı iyi olan bir kasada ısınma sorunu çıkaracağını sanmam.

Cok teşekkür ederim hocam bu konuda bilgi sahibisiniz belliki tek bir sorum olacak 1660 ile 2060 aynı fiyat civarlarında hangisi daha iyidir bir bilginiz veya fikriniz var mıdir?

Cok teşekkür ederim hocam bu konuda bilgi sahibisiniz belliki tek bir sorum olacak 1660 ile 2060 aynı fiyat civarlarında hangisi daha iyidir bir bilginiz veya fikriniz var mıdir?

RTX 2060 ve GTX 1660 aynı mimariyi kullanıyor yani turing mimarisi. RTX 2060'ın RT performansı genelde kullanıcılara düşük geliyor fakat DLSS ile yapay zekayı kullanarak FPS artırabilirsiniz. Ama ben işin RT kısmına da girmek istiyorum derseniz benim tavsiyem 2060 Super ve üstü ekran kartları olur. GDDR6 bellekleri olan bir grafik kartına yönelmenizi tavsiye ederim zira bellek frekansı GDDR5 belleklerde 8000MHz iken GDDR6'da 14000MHz. 1660 ailesinin çıkış amacı performans kısmında RTX serisine yakın olup daha bütçe dostu olması.

Cok teşekkür ederim hocam benim aklımda 1660 Super Gaming X vardı almayı düşündüğüm ama 2060 içinde bakıp fiyat farkı çok olmazsa 2060 alacağım.

Cok teşekkür ederim hocam benim aklımda 1660 Super Gaming X vardı almayı düşündüğüm ama 2060 içinde bakıp fiyat farkı çok olmazsa 2060 alacağım.

Tamamdır hocam şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın. Sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz yeniden.

Bence biraz bekleyin, ekran kartı fiyatları düşmeye başladı. LHR kartların satışa çıktığını gördüm dün ilk defa. Şimdi alacağım derseniz de bunu alın.
12 bin liraya üst düzey RTX 3060. Kaçırmayın.

Bence biraz bekleyin, ekran kartı fiyatları düşmeye başladı. Lhr kartların satışa çıktığını gördüm dün ilk defa. Şimdi alacağım derseniz de bunu alın.
12 bin liraya en üst düzey RTX 3060. kaçırmayın.

Hocam yanlışsam düzeltin fakat Ryzen 5 3600 ve RTX 3060 1080P'de darboğaz yapıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı