R5 3600 ve GTX 1650 sistem alınır mı?

cilloo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi olduğu gibi ekliyorum resim olarak sizce bu sistem alınır mı? Birde yanına ekran ve kulaklıkta ekledim fiyatları da gözönüne alarak bu pc bu şekilde alınır mı yardımcı olur musunuz?
incehesap bilgisayar.PNG

Edit: Yoğunlukla csgo oynanacak. 4:3 genişletilmiş 1024x768 çözünürlükte kaç fps alırım acaba tecrübesi olan yazarsa çok sevinirim.

Daha ucuza daha iyi performans.
Parça seçimleriniz kötü.
Daha ucuz değil ki, benim attığımda 27" ekran var ekstra olarak arada çok ciddi fiyat farkı oluyor buna ek ekran aldığım zaman

Daha ucuza daha iyi performans.
Parça seçimleriniz kötü.

Hocam arkadaş monitörlü almış. Ama bence 10400F ile değiştirin işlemciyi.

Hocam kusura bakmayın görmedim.
Ancak yine de parça seçimleriniz kötü, az sonra size iyi bir sistem toplarlar.
hocam ssd alınacak ayrıca onun dışında kötü olan ne var çok hakim değilim konuya 3-5 gündür video izleyerek bu şekilde bir sistem toplamayı mantıklı bulabildim ama bilgi eksikliği var tabi.
Gamepower kasa güç kaynağı önermem
Neden acaba var mı bir sebebi?

Arkadaşın dediği gibi Gamepower'da Rampage gibi Power da başarısız bence bende Rampage Power var arada sesler geliyor tedirginim açıkçası gidip Zalman alacağım.

Arkadaşın dediği gibi Gamepower'da Rampage gibi Power da başarısız bence bende Rampage Power var arada sesler geliyor tedirginim açıkçası gidip Zalman alacağım.
Yani açıkçası bana garantisi bitene kadarda dayansa yeter sonuçta cs oynamak için topluyorum olurda bozulursa garanti bittikten sonra yeni bir power alırım şuan daha fazla para harcamaktansa sonra harcarım

Yeni konular

Geri
Yukarı