R5 3600 ve GTX 1660S ile Cyberpunk 2077 FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

TizyanoMert

Centipat
Daha fazla  
Oyunun ilk 2 saatini 60- 90 FPS arası High ayarlarda oynayabildim. Şehire inince 60 55 FPS arabaya bindiğimde FPS sürekli oynuyor kamerayı çevirdiğimde kamera atlama yapıyor 50FPS'nin altına düştüğünde sağa sola çevirirken kamerayı sanki ışınlanıyor birden soldan sağa sağdan sola nereye çevirirsem oraya atlıyor. Araba ile yolculuk yapmak inanılmaz rahatsız edici 30 45 FPS'lerde gezdiği oluyor genel olarak. Sakin yerlerde 60FPS gibi sanırım güzel bir fix çekilmeden oyunu akıcı oynayamayacağım. Şu an oynadığım ayar Low her şey en kısıkta.

Bir garip olanda, araç kullanırken bir ara 2K ya alıp 45 FPS 42 FPS arası altına düşmeden akıcı oynadım Max 5 dakika sürdü sonra yine aynı. 1080P'de 5.6 5.7 VRAM kullanırken 2K 5.1 5.2'lere düştü VRAM kullanımı.
1660 Super ile tam olarak aynı durumdayım, aslında herkes aynı durumda. İlk 2 saat dediğiniz gibi şehire çıkmadığımız için yüksek ayarlarda tatmin ediyor performans. Sonrası fıs.

Sizde de 50FPS altına düşünce aracı Third person kullanırken kamerayı çevirdiğiniz de atlama oluyor mu?

Geri
Yukarı