R5 3600 ve R5 3550H takası için ne kadar para istenmelidir?

Hocam oyun oynamayacağım yalnızca film ve office kullanacağım. İdeal olmaz mı? Ne kadar istemem gerekiyor üstüne sizce hakkaniyet olarak. SSD'm 3 yıl garantili. Diğer parçalarım 16 Nisan'a kadar vatan bilgisayar garantili.

Oyun için almıyorsanız şarjı daha uzun süre giden ve hafif kasalı modeller tercih etmek daha doğru olur.

O laptop ş piyasada 7.5k eder ekran kartı için. Üstüne bir 1K iste.
soğutucu + 1800 istedim hocam. İyi mi? soğutucu dijital olandan
O parayı verirse havada kap.
1800 + dijital soğutucu + orta kalite çanta. İyi mi sizce? Ek olarak yarın test etmem için getircek hocam. Hangi testleri yapmalıyım?
laptop + dijital laptop soğutucu + çantası + 1800 tlye anlaştık. Sizce doğru mu yaptım?
arkadaşlar gerçekten daha fazla yorumlarınıza ihtiyacım var. Adamla laptop + dijital laptop soğutucu + çantası + 1800 tlye anlaştık. Sizce doğru mu yaptım?
Bence de Mac'lere bakabilir.
hocam mavbook pro 2017 ile takas nasıl sizce? i5 8gb ram 2gb ekran kartı 433 pil döngüsü

Son düzenleme:
Soğutucu + 1800 istedim hocam. İyi mi? Soğutucu dijital olandan

1800 + dijital soğutucu + orta kalite çanta. İyi mi sizce? Ek olarak yarın test etmem için getircek hocam. Hangi testleri yapmalıyım?
Laptop + dijital laptop soğutucu + çantası + 1800 TL'ye anlaştık. Sizce doğru mu yaptım?
Arkadaşlar gerçekten daha fazla yorumlarınıza ihtiyacım var. Adamla laptop + dijital laptop soğutucu + çantası + 1800 TL'ye anlaştık. Sizce doğru mu yaptım?

Hocam mavbook Pro 2017 ile takas nasıl sizce? i5 8 GB RAM 2 GB ekran kartı 433 pil döngüsü

Mesajları daha yeni gördüm.

Adamla laptop + dijital laptop soğutucu + çantası + 1800 TL'ye anlaştık. Sizce doğru mu yaptım?

İyi aslında

Hocam mavbook Pro 2017 ile takas nasıl sizce? i5 8 GB RAM 2 GB ekran kartı 433 pil döngüsü

MacBook'la takas edeceksen en az 2019 model bak.

Geri
Yukarı