R5 3600 ve RX 5600XT uyumlu kasa önerisi

ahmetemir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yeni topladığım sisteme kasa arıyorum. Çoğu parçanın siparişini verdim birkaç tanesini de bugün vereceğim.
XFX RX 5600XT thıcc II Pro.
AMD Ryzen 5 3600.
Toshiba 480 GB SSD.
16 GB CL 16 3000 MHz RAM.
Gigabyte B450M h.
Bu sistemi besleyebilecek kasa ve PSU arıyorum.
Maksimum bütçe 850-900 civarı.

Evet, PSU yeterli.

Toshiba SSD henüz alınmadıysa daha kaliteli modellere bakın, sorun yaşayan kişi sayısı fazla.
Hayır, daha almadım onu. O fiyat bandında başka ne alabilirim? Adata SU630 modeli de kötü diyorlar, bildiğiniz güzel bir SSD modeli varsa önerebilir misiniz?

Alabiliyorsanız Samsung, olmazsa HyperX Fury, o da olmadı A400.

Patriot da fena değil:

Alabiliyorsanız Samsung, olmazsa HyperX Fury, o da olmadı A400.

Patriot'da fena değil:

Peki Amazon'dan ortalama kaç günde elime ulaşır. Kırıkkale'de yaşıyorum.

Evet, PSU yeterli.

Toshiba SSD henüz alınmadıysa daha kaliteli modellere bakın, sorun yaşayan kişi sayısı fazla.
Bu kasanın çok daha uygun fiyatlarda satıldığını hatırlıyorum neden bu kadar pahalanmış acaba insan gerçekten hayret ediyor.

XFX RX 5600XT thıcc II Pro bu kartı su anda almaniza gerek yok 2.5k civari fiyati var ayni fiyata Sapphire Pulse alin. 5600XT'nin en rezalet karti bu 2Pro.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sunu izleyin Pulse, 10 testin 7 8'inde ilk 3'te ...2 Pro en dipte. Heleki sicaklikta Pulse'un 69 gordugu yerde 96 gordugu tablo var

XFX RX 5600XT thıcc II Pro bu kartı su anda almaniza gerek yok 2.5k civari fiyati var ayni fiyata Sapphire Pulse alin. 5600XT'nin en rezalet karti bu 2Pro.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sunu izleyin Pulse, 10 testin 7 8'inde ilk 3'te ...2 Pro en dipte. Heleki sicaklikta Pulse'un 69 gordugu yerde 96 gordugu tablo var.

Fan hızlarını yükseltsem ve arkadaşın dediği kasayı alırsam çok sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum. Kartı dün akşam sipariş verdim İncehesap'tan 2048 TL'ye. Ve diğer dereceler bu kadar yakınken bu kadar fark olması beni düşündürdü biraz.

Geri
Yukarı