R5 3600 ve RX 590 sistemde Medieval Dynasty düşük performans

Shazel

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar, sistemimin iyi oldugunu düşünüyorum. Böyle bir oyunda aldıgım FPS beni şaşırttı. En düşük ayarlara aldıgım halde ortalama FPS 40 veriyor.
  • İşlemci: Ryzen 5 3600.
  • RAM: 16 GB.
  • Ekran kartı: RX 590.
Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücünüz güncel değilse güncelleyip, sürücü ayarlarından oyunun ayarlarını düzenleyin. Ek olarak oyunun optimizasyonu çok kötü.

Msi afterburner ile gpu kullanımına baktınız mı ?
evet %90 altına inmiyor darbogazlık bir durum yok
Sürücünüz güncel değilse güncelleyip, sürücü ayarlarından oyunun ayarlarını düzenleyin. Ek olarak oyunun optimizasyonu çok kötü.
olay formata kadar gitti formatlayıp tekrar denedim yine en yüksek ayarlarda 35 fps veriyor ayrıca dedigin gibi optimizasyon çöp

evet %90 altına inmiyor darbogazlık bir durum yok

olay formata kadar gitti formatlayıp tekrar denedim yine en yüksek ayarlarda 35 fps veriyor ayrıca dedigin gibi optimizasyon çöp
Aynı sorun bende de vardı fps yüksek anlık takılmalar oluyordu. Sonradan fps düşüşleri başladı. Macunu değiştirdim sorun düzeldi. 1.5 aydır yaşamıyorum böyle bir sorun

Aynı sorun bende de vardı fps yüksek anlık takılmalar oluyordu. Sonradan fps düşüşleri başladı. Macunu değiştirdim sorun düzeldi. 1.5 aydır yaşamıyorum böyle bir s
bende sorun halen devam ediyor hocam macun degiştim işlemcinin ama oyun zaten işlemciyi kullanmıyor sorunun nerde oldugunu çözemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı