R5 3600'lü sistem alınır mı?

comeon356

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 5 3600, 2x8 3200MHz CL16 RAM T-Forge marka, MSI Tomahawk Max anakart 2400₺. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
29 kasımda daha fazla indirim olurmu yoksa işlemci fiyatını 1800e çekip 1200₺yemi düşürürler
Neredeyse anakart+işlemci fiyatına ramler de geliyor bana uygunsuz gelmedi. Tomahawkın max oluşu gözünden kaçmış olabilir. Fiyat kötü değil ama evet acele yoksa ay sonu beklenilip daha uyguna alınabilir.
Ürünlerin fiyatının bu fiyatlardan daha çok düşme ihtimali varmı

Son düzenleme:
29 kasımda daha fazla indirim olurmu yoksa işlemci fiyatını 1800e çekip 1200₺yemi düşürürler

Ürünlerin fiyatının bu fiyatlardan daha çok düşme ihtimali varmı
Şöyle ki ben 11.11 indirimlerinde Ryzen 5 3600ü 1235TL'ye aldım. Efsane cuma indirimlerinin daha kapsamlı ve neredeyse tüm siteler tarafından yapılacağı düşünülürse daha cazip fiyatlar olabilir. Özellikle ramlerde ciddi fiyat farkları olabiliyor. Anakart için aynı şey geçerli olmayabilir. Geçtiğimiz günlerde İtopya.com'un kur sabitleme kampanyasında bu işlemci 1200 tlye satıldı. İşin özeti şu an 2x8 ramlerden 1 tanesini hemen hemen bedavaya alıyorsun. Bi ihtimal diğerini de bedavaya alma veya indirimli alma şansın olabilir :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı