R5 3600X ile uyumlu ekran kartı önerisi

Önerebileceğiniz F/P 2K Monitör varmı? @SHER-LOCKED @Deschamps_18 @PuMaT
Birde 3060Tİ MSİ ve Asus modellerini beklemelimiyim? MSİ Geçiyor içimden.
Monitörlerde pek uzman biri değilim şahsen ama işi bilen dostlarımın genellikle önerdikleri şu monitör var.

Bekleyip beklememek senin bütçene kalmış dostum piyasada şuan 4.800 TL civarında Palit marka kartlar bulunuyor. Ama hayır param var diyorsan bir tık daha pahalı olabilecek MSİ ve Asus modellerini satın alabilirsin.

Monitörlerde pek uzman biri değilim şahsen ama işi bilen dostlarımın genellikle önerdikleri şu monitör var.

Bekleyip beklememek senin bütçene kalmış dostum piyasada şuan 4.800 TL civarında Palit marka kartlar bulunuyor. Ama hayır param var diyorsan bir tık daha pahalı olabilecek MSİ ve Asus modellerini satın alabilirsin.
Teşekkür ederim. Benim de şuan 3-4 bin TL bütçem kaldı önce Monitörü alalım enson Ekran kartını alırım artık istediğimiz her şey hemen olmuyor biraz daha sabredicez.

Teşekkür ederim. Benim de şuan 3-4 bin TL bütçem kaldı önce Monitörü alalım enson Ekran kartını alırım artık istediğimiz her şey hemen olmuyor biraz daha sabredicez.
Ben teşekkür ederim, parça parça almanın bir sakıncası yok bence sadece test edemiyoruz sanırım parçaları sonuçta sistem gerekiyor. Bende yakın zamanda anlatığım tarzda sistem almayı planlıyorum ama fiyat açısından nereden nasıl şekilde alabilirim onu kafamda tartıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı