R5 3600X macOS "No such directory" hatası

kursatcanciger

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma macOS kurmak istiyorum. Big Sur veya Catalina fark etmiyor.
Technopat dahil birçok farklı sitede bulunan birçok EFI ve imajı denememe rağmen günlerdir başarılı bir kurulum yapamadım.
Genelde takıldığım noktalar Apple logosu altındaki bar dolmuyordu, %100 dolup donuyordu, ekranda birçok file no such directory hatası verip devamı gelmiyordu.
Bunun sonucunda bütün imaj ve EFI'leri sildim. Tekrardan indirme yapacağım. Daha önce aşağıda belirteceğim sisteme macOS kurmuş birisi varsa bana izlemem gereken yol hakkında bilgi verebilir mi? Hangi imajı ve Config'i uygulamam gerekiyor?

Ryzen 5 3600X işlemci.
XFX RX590 ekran kartı.
Apacer Panther 2x8GB 3000MHz. RAM.
Gigabyte B450M S2H anakart. (BIOS sürümüm güncel F50)

Catalina 10.15.4 bulabilirsen bu EFI bana ait, Ryzen 5 3600/RX 580 ile kusursuzdu.

Teşekkür ederim. Catalina 10.15.5 indirdim az önce tekrardan. Sizin EFI dosyanız ile de test edeceğim.
Ek olarak sormak istediğim birşey var.Sizin EFI de veya 10.15.5 indirme konusundaki EFI de config.plist içerisinde herhangi bir değişiklik yapmam gerekiyor mu?
İmajı indirdiğim konudaki ve @tristessehivernale hocamın paylaştığı efi ile kurulum denedim. MacOS Catalina 10.15.5 kurulumunu yapmaya çalışıyorum. Fakat yine başarısız oldum. Forcing CS_RUNTIME for entitlement: com.apple.private.security.kext-management kısmında takılıyor. Herhangi bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı