R5 3600X MSI B450M-A PRO Max Uyumu

serkansevinctav

Hectopat
Öncelikle sistem güncelliyorum ve bu üç parçayı satın aldım.

AMD Ryzen 5 3600X
MSI B450M-A PRO MAX mATX 3200 MHz
Kingston HyperX 8 GB 3200MHz RAM

Şimdi sorum şu bu parçalar birbiriyle uyumlu mu ve aynı zamanda 3600X'den çıkan fan anakarta uyumlu mudur?
İkinci sorum Bu sisteme kasa satın almadım DDR3 sistemimin kurulu olduğu Casper Nirvana kasasıyla anakartım uyumlu olur mu?
Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalarınız birbirleriyle uyumlu. BIOS güncellemesine de gerek yok. 3600X içinden çıkan stok fan zaten AM4 uyumlu, anakartınız AM4 soket olduğu için uyumludur.

Casper Nirvana kasaları büyük ihtimalle mATX uyumlu oluyor. Şu an kullandığınız anakart nedir? Bir de kasanızın fotoğrafını eklerseniz çok daha iyi olur.

Öncelikle sistem güncelliyorum ve bu üç parçayı satın aldım.

AMD Ryzen 5 3600X
MSI B450M-A PRO MAX mATX 3200 MHz
Kingston HyperX 8 GB 3200MHz RAM

Şimdi sorum şu bu parçalar birbiriyle uyumlu mu ve aynı zamanda 3600X'den çıkan fan anakarta uyumlu mudur?
İkinci sorum Bu sisteme kasa satın almadım DDR3 sistemimin kurulu olduğu Casper Nirvana kasasıyla anakartım uyumlu olur mu?
Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler :)
Kasanın soğutması iyi değil, ama sistem güzel hiçbir sorun yok her şey uyumlu.

Parçalarınız birbirleriyle uyumlu. BIOS güncellemesine de gerek yok. 3600X içinden çıkan stok fan zaten AM4 uyumlu, anakartınız AM4 soket olduğu için uyumludur.

Casper Nirvana kasaları büyük ihtimalle mATX uyumlu oluyor. Şu an kullandığınız anakart nedir? Bir de kasanızın fotoğrafını eklerseniz çok daha iyi olur.
Asus H81-Mk ddr3 anakart
Bilgisayar kasamın fotosu ektedir
İlerde değişicem idareten bu kasada kullanabilirim dimi ?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı