R5 3600X sistem satılıp daha iyi sistem alınabilir mi?

Öyle bir satarım ki.

Hayır az bir miktar eklemem gerekir en kötü, diğer bileşenlere talip çıkarsa anında alabilirim ama işte hazır sistemin yanı seçtirdiği parçalar kötü oluyor kasa da keza kasayı ben seçebilsem süper olacak. RAM de öyle kafasına göre RAM koymuş ekstra olarak koydukları da aynı.

6K ya 3060 satılıyor sen 7K ya 5600XT satarım diyorsun xd.

Aynen dostum aynen bilgim yok. Bu kafayla yola devam et sen. Umarım 20 bine satarsın o sistemi herkes kurtulmuş olur. Şans diliyorum sana bu yolda.
İşin komik tarafı yaklaşık bundan 7 ay önce aynı ekran kartının Rog Strix modelini 5 ay boyunca ilanlarda tuttum. 7500 seviyesinden 7000 seviyesine indirdim zamanla. Hatta 1 hafta 6750 olarakta tuttum fiyatı. Kim arıyorsa kardeşim 5300 vereyim yok 6000 vereyim hemen alayım. En baba en ciddi alıcı fiyat 7000 ken ben 6500'e alayım dedi 😂 Ne hikmetse bu arkadaş artık hangi modeli koyuyor bilmiyorum ama yalandan 7000'e koymuş 6800'e alıcısı varmış. Yersen... Kardeşim o senin sistemine 6800 vermiştir sen olayı anlamamışsındır.

6K ya 3060 satılıyor sen 7K ya 5600XT satarım diyorsun xd.

3060 İle aynı seviye de zaten pek fark yok ki?
İndirimle olabilir anca o fiyat normal fiyat olmaz.
Ve satabildiğimi alıcı olduğunu belirtmeme rağmen neden hala satamazmışım gibi konuşuluyor anlayamadım?

İşin komik tarafı yaklaşık bundan 7 ay önce aynı ekran kartının ROG STRIX modelini 5 ay boyunca ilanlarda tuttum. 7500 seviyesinden 7000 seviyesine indirdim zamanla. Hatta 1 hafta 6750 olarak da tuttum fiyatı. Kim arıyorsa kardeşim 5300 vereyim yok 6000 vereyim hemen alayım. En baba en ciddi alıcı fiyat 7000ken ben 6500'e alayım dedi 😂 Ne hikmetse bu arkadaş artık hangi modeli koyuyor bilmiyorum ama yalandan 7000'e koymuş 6800'e alıcısı varmış. Yersen... Kardeşim o senin sistemine 6800 vermiştir sen olayı anlamamışsındır.

Hahahaha 7 ay önce bak lafın üstünde 7 ay önce vesaire Ethereum'un fiyatından haberin var mı? :D
Herhalde sen ucuza gitti kartın diye içerledin demek ki benim satabildiğimi görünce biraz kötü oldun he?

6500 satılmayacak bir rakam değil arkadaş 7000'e satabileceğini iddaa ediyor. 6500'e zaten letgoda alım ilanları var. Şu devirde kimse zaten 6500 üstüne vermez o parayı hele ki RX 6600 XT çıkmışken.
Dostum 6800TL satabiliyordum diyorum, buluşma zamanında atarım videosunu alırken alıcının rahatlarsınız tamam...
Siz satamadınız diye kimse satamayacak sanıyorsunuz herhalde.
Geçen ay 6500TL 5600XT sattım. Üzerine sadece 1300TL ekleyerek 3060 Ti almış oldum :D
Aynısını bende yapacağım için üzüldüler galiba :D
2.el, ayrıca NVIDIA varken AMD alınmaz.
NVIDIA varken AMD alınmaz ne ya...

Geri
Yukarı