R5 3600X sistem toplama

Hocam 10000 liraya söylediğiniz sistem çıkmıyor, nerede topladınız bu sistemi? Sadece ekran kartı, işlemci, monitör ve SSD 9100 lira yapıyor zaten. Anakart en ucuz olarak 1200 lira, o kasa 900 lira (o kasanın içerisindeki güç kaynağı yetersiz) RAM'leri 650 lira gibi bir şeydi en son baktığımda.
kasa anakart ekran kartı ssd qp. işlemci trendyol ram hepsiburada monitör hepsiburada. dün güncelledim tam olarak 10559,99 TL (monitörsüz).

Son düzenleme:

12370 lira yapıyor hocam. En başta kafadan yapmıştım işlemi, paslandığımı sandım fakat tek tek bakıp hesap makinesinden hesapladığımda da sistem söylediğinizden çok daha pahalı çıkıyor.

EK: Düzenleme yapmışsınız, monitörsüz fiyatmış :) Bu bütçede RTX 2070 Super'li hazır sistemler var, ben olsam onlara bakardım. Ayrıca RX5700 XT Gaming X'de termal ped eksikliği var, çok üst düzey bir model değil yani.

AMD ekrankartlarında Nitro+ ya da Red Devil serileri dışında kart alınmasını önermiyorum.

12370 lira yapıyor hocam. En başta kafadan yapmıştım işlemi, paslandığımı sandım fakat tek tek bakıp hesap makinesinden hesapladığımda da sistem söylediğinizden çok daha pahalı çıkıyor.

EK: Düzenleme yapmışsınız, monitörsüz fiyatmış :) Bu bütçede RTX 2070 Super'li hazır sistemler var, ben olsam onlara bakardım. Ayrıca RX5700 XT Gaming X'de termal ped eksikliği var, çok üst düzey bir model değil yani.
hocam tek anakartı yanlış seçmişsiniz 1259 TL, yoksa benim dediğim çıkıyor.

Hocam fiyat performans olarak çok güzel bir sistem olmamış, kaliteden vazgeçmeden 2070 Super'li bir sistem çıkartabilirsiniz bu fiyata. Özellikle İncehesap'ın cuma günlerinde yaptığı Gaming Gecesi indirimlerinde 2070 Super kartlar güzel indirimlere giriyor, orta-üst seviye modeller 4600 liraya inebiliyor.

Hocam fiyat performans olarak çok güzel bir sistem olmamış, kaliteden vazgeçmeden 2070 Super'li bir sistem çıkartabilirsiniz bu fiyata. Özellikle İncehesap'ın cuma günlerinde yaptığı Gaming Gecesi indirimlerinde 2070 Super kartlar güzel indirimlere giriyor, orta-üst seviye modeller 4600 liraya inebiliyor.
Hocam şuan bütçe zaten hazır değil tahmini şubat mart gibi sistemi toplarım. inşallah sevgililer gününde filan sağlam indirimler olur da dediğiniz gibi yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı