R5 3600X sistemde oyunlar 200 FPS ile kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TheMustafaC

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO ve Just Cause gibi oyunlarda oyunları tam ekran pencereli açtığımda 1 FPS gibi kastığını fark ettim. Sonra tam ekrana aldım, o kasma gitti ancak ben her zaman tam ekran pencereli oynuyordum ta ki kardeşimin bilgisayarımı bozana kadar. Nasıl düzelteceğim bu sorunu bilen var mı?

• Monitör 60 MHz,
  • AMD Ryzen 5 3600X,
  • B550 MAG Tomahawk,
  • 1050 Ti,
  • 8 GB RAM.

Boş ver sen arkadaşı bilgisayarı yükseltiyorum işlemci ile anakartı çok uyguna buldum, ekran kartını da piyasanın durgunlaşmasını bekliyorum, RX5600XT değiştirmek istediğim.
RTX 2060 öneririm onun yerine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX 2060 daha ucuz hem de. [ Asus Dual Geforce RTX 2060 Advanced Edition ]

Video yükleyemedim ama GeForce'dan yüklemek için baktığımda anında yeniden oynatma açıktı, kapattım ve kasma sorunum düzeldi. Keza video çekmek istediğim zaman yine çok kastı, durdurdum düzeldi. Yani sorun GeForce Experience'dan kaynaklıymış. Kapattığım zaman eski haline döndü.
Benden başka böyle bir sorun yaşayan var mı?

RTX 2060 öneririm onun yerine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
RTX 2060 daha ucuz hem de. [ Asus Dual Geforce RTX 2060 Advanced Edition ]

Fiyatı daha uygun olduğu için RX5600 XT'yi seçmiştim yoksa bir tık daha üst 5700 almak isterim 2060'a rakip olarak.

Geri
Yukarı