R5 3600X Soğutucu Önerisi

PlanB

Kilopat
Daha fazla  
İşlemcim stok fan ile soğumaya çalışıyor. OC yapıp sıkıntıya girmek istemiyorum ama cbp oto OC gibi bir şey galiba, ben cbp yi bile kapatmak zorunda kalıyorum. Kule tipi soğutur dediğiniz varsa söylerseniz sevinirim, ama anladığım kadarıyla sıvı soğutma almam gerekiyor. Soğutma için model önerisinde bulunursanız sevinirim. İşlemcimi soğutabilecek minimum miktardaki önerilerinizi istiyorum. Özellikle OC işlemleri yapmayacağım sadece cbp açık olabilsin yeterli.
Şimdiden çok teşekkür ederim yardımcı olursanız çok mutlu olurum, çünkü bilgisayarı topladım ama hevesim kursağımda kaldı gibi oldu en azından bundan sonra keyifli bir şekilde kullanmayı çok istiyorum.

İşlemcim stok fan ile soğumaya çalışıyor. OC yapıp sıkıntıya girmek istemiyorum ama cbp oto OC gibi bir şey galiba, ben cbp yi bile kapatmak zorunda kalıyorum. Kule tipi soğutur dediğiniz varsa söylerseniz sevinirim, ama anladığım kadarıyla sıvı soğutma almam gerekiyor. Soğutma için model önerisinde bulunursanız sevinirim. İşlemcimi soğutabilecek minimum miktardaki önerilerinizi istiyorum. Özellikle OC işlemleri yapmayacağım sadece cbp açık olabilsin yeterli.
Şimdiden çok teşekkür ederim yardımcı olursanız çok mutlu olurum, çünkü bilgisayarı topladım ama hevesim kursağımda kaldı gibi oldu en azından bundan sonra keyifli bir şekilde kullanmayı çok istiyorum.
valla ben overclock yaptım (stok fanım var) termal macun sürdürdüm yeni oyunda 50-60 derece

Vallahi ben overclock yaptım (stok fanım var) termal macun sürdürdüm yeni oyunda 50-60 derece.

OC yaparken undervolt falan mı yaptınız.
Buradaki arkadaşların önerileriyle aldım. Ömürlük gibi duruyor. Bütçe belirtmediğiniz için kullandığımı yazdım.

Bu soğutucu hazır sıvı soğutmalardan bile daha iyidir.

Aynı işlemci eminiz değil mi, ben ilk aldığım günden beri sıcaklık problemi yaşıyorum çünkü kendi termal macunuyla.

Bende R5 2600X var ama termal macunu yenileyin çok büyük düşüş olacaktır sıcaklıkda.
Ben termal macun yenilemeden önce 80 dereceye ulaşıyordu işlemci.
OC yaparken undervolt falan mı yaptınız.

Hayır.

Bende R5 2600X var ama termal macunu yenileyin çok büyük düşüş olacaktır sıcaklıkda.
Ben termal macun yenilemeden önce 80 dereceye ulaşıyordu işlemci.

Hayır.

R5 3600'dan çıkan stok fan yetersiz ve OC yaptım diyorsunuz imkansız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı