R5 3600X ve R7 240 oyun performansı

Valorant'ta o kadar düşük FPS alamaz niye o kadar düşük yazdın 300 200 arası FPS alacak gel git olarak en düşük 180 düşer.

Abartmayın hocam lütfen yanlış bir bilgi vermeyin R7 240 günümüz şartlarında çöp bir kart. Normal işlemcilerin içindeki dahili ekran kartları bile bu karttan çok daha iyi. Yurt dışında 10 dolara satılan ekran kartını övüyorsunuz.

Abartmayın hocam lütfen yanlış bir bilgi vermeyin R7 240 günümüz şartlarında çöp bir kart. Normal işlemcilerin içindeki dahili ekran kartları bile bu karttan çok daha iyi. Yurt dışında 10 dolara satılan ekran kartını övüyorsunuz.

Hocam ben ekran kartını övmüyorum Valorant işlemci bazlı oyun ekran kartı gerektiren bir oyun değil ne alaka dersen bende Ryzen 5 3600 var ekran kartımda R7 370 ve 320 230 FPS arası git gel oluyor. Bu nasıl oluyor o zaman? Bir düzeltmede yapayım arkadaşın RAM'lar çift Dual değilmiş onu şimdi görüyorum ama o kadar düşük alcağını sanmam.

Hocam ben ekran kartını övmüyorum Valorant işlemci bazlı oyun ekran kartı gerektiren bir oyun değil ne alaka dersen bende Ryzen 5 3600 var ekran kartımda R7 370 ve 320 230 FPS arası git gel oluyor. Bu nasıl oluyor o zaman?

Sırf işlemci bazlı bir oyun olması ona 200FPS kazandırmaz. Ayrıca R7 370 ve R7 270 arasında dağlar kadar fark var.

Geri
Yukarı