R5 3600X ve RTX 2060S sistemin FH4 performansı

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Microsoft Game Pass Ultimate alınak istiyorum. Bunu aldığımda Forza Horizon 4 indirip oynayabilir miyim, işletim sistemim Windows 10 sürüm 2004 tüm güncelleştirmeler yüklü. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Çünkü ınternetim çok yavaş tekrar indirmek gibi saçma şeyler ile karşılaşmayı hiç istemiyorum.

Sistemim.
RTX 2060 Super.
Ryzen 5 3600X.
16 GB 3200MHz RAM.
Sistemimin yettiğini biliyorum soran olursa diye yazdım.

Arkadaşlar sorma sebebim FPS falan değil onları biliyorum. Sorma sebebim bildiğim kadarı ile sorun yaşayan çok olmuş açılmama oyundan atma vb sorun var mı Windows 2004 sürümde mesela crack falan olan versiyonları 1904 vb sürümlerde çalışıyormuş 2004 sürümde çalışmıyormuş ama orjinalde var mı falan onu merak ettim.

Arkadaşlar sorma sebebim FPS falan değil onları biliyorum. Sorma sebebim bildiğim kadarı ile sorun yaşayan çok olmuş açılmama oyundan atma vb sorun var mı Windows 2004 sürümde mesela crack falan olan versiyonları 1904 vb sürümlerde çalışıyormuş 2004 sürümde çalışmıyormuş ama orjinalde var mı falan onu merak ettim.

Bende Windows 10 2004 yüklü, oyunu bir süre oynadıktan sonra atıyordu. Bunun için BAT dosyası buldum, oyuna girdikten sonra Windows Gezginini kapatıyor, çıktıktan sonra açıyor. İstersen atabilirim BAT kodlarını. Ryzen 5 2600, GTX 1070 sistemim var. Oyun orijinal bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı