R5 4500 GT 1030 sistem nasıldır?

Kirshehirly

Femtopat
Daha fazla  
Tek seferde tüm parçaları alamayacağım için tek tek alarak bir PC toplayacağım. Düşündüğüm sistem bu şekilde, fakat sistem çalışabilir mi ondan emin olamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. (özellikle PSU neye göre seçeceğim onu bilmiyorum.)

WhatsApp Görsel 2022-11-28 saat 20.17.08.jpg

WhatsApp Görsel 2022-11-28 saat 20.17.09.jpg

WhatsApp Görsel 2022-11-28 saat 20.17.091.jpg

Tek seferde tüm parçaları alamayacağım için tek tek alarak bir PC toplayacağım. Düşündüğüm sistem bu şekilde, fakat sistem çalışabilir mi ondan emin olamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. (özellikle PSU neye göre seçeceğim onu bilmiyorum.)

Eki Görüntüle 1587482

Eki Görüntüle 1587483

Eki Görüntüle 1587484
Parçaları teker teker toplayınca 12 bin TL civarı para yapıyor. Bu parayla böyle bir sistem toplamak komik olurdu. Bu bütçe ile RX 6600 hazır sistemler var. Toplanarak çok daha iyisi yapılır.

Yaklaşık olarak bu fiyata siz ne önerirsiniz?
Hazır sistem alabiliyorsanız bu sistemi alın. Tek tek alacaksanız hocama danışayım @messinicocugu

Reis birincisi o ekran kartıyla en fazla CS:GO Valorant falan oynayabilirisin. Şunu al arkana yaslan.

Ayrıca topladığınız sisteme kasa dahil bile değil. Tam bütçenizi belirtirseniz iyi sistemler öneririz.

Ayrıca topladığınız sisteme kasa dahil bile değil. Tam bütçenizi belirtirseniz iyi sistemler öneririz.
Kasayı dahil etmememin sebebi 2. elden bulabilirim sanıyorum. Önerdiğiniz kasa için çok teşekkür ederim fakat dediğim gibi parçaları tek tek almam gerekiyor. Bütçe konusuna gelirsek de 12-13k civarı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı