R5 4500 GTX1650 16 GB RAM sistem toplama

larenno

Centipat
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 4500 + GTX1650+16 GB RAM (Kingston 8 GB Fury) ve Total'de 10 bin TL'yi çok geçmeyen diğer parçalar dahilinde bir sistem toplasam oyunlarda orta yüksek ayar oynayabilir miyim? YouTube Game testing videolarında God of War, GTA 5, Cyberpunk 2077'de ve diğer yeni sayılabilecek oyunlarda original orta yüksek ayarlarda rahatça oynandığını gördüm mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden mümkün olmasın? Yüksek pek oynanmaz gibi. Ayrıca Ryzen 5 4500 ve 1650 10 bin liraya alınmaz. 1K daha çıkarsan, 5500 + 6600 alman daha mantıklı olur. Yoksa dediğiniz parçalar sizde mevcut mu?
Parçalar henüz mevcut değil güvenli olsun diye hepsini vatandan alacağım 10 bine bile çok zor çıktım birçok sitede benim kredi kartıma taksit imkanı maalesef ya yok ya da çok zamlı o yüzden bu sistem en uygun gibi geldi almayı düşünüyorum beklediğim performansı alamaz mıyım acaba?

Parçalar henüz mevcut değil güvenli olsun diye hepsini vatandan alacağım 10 bine bile çok zor çıktım birçok sitede benim kredi kartıma taksit imkanı maalesef ya yok ya da çok zamlı o yüzden bu sistem en uygun gibi geldi almayı düşünüyorum beklediğim performansı alamaz mıyım acaba?
Az önce vatan bilgisayar çakma ürün satıyor diye konu açıldı. Gözünüzde bulunsun. INTEL I3 12100F - ASUS DUAL RX-6600-8G-PRIME H610M-K-CRUCIAL 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
En kötü bu sistem var, 1650 kartlar 4 bin lira kesin alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı