Çözüldü R5 4650G ve B450M S2H ile HDMI bağlantısı kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreYmnr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ryzen 5 4650G işlemci, Gigabyte B450 S2H anakart ile VGA bağlantısı kurarak görüntü alabiliyorum. HDMI görüntüsü de alabiliyorum başta. Ancak Windows güncellemelerini başlatırken HDMI sinyal yok diyor. VGA görüntüsü devam ediyor. Bu sorunla karşılaşan var mı? PC'nin her şeyi normal sadece HDMI bağlantısı gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladım hocam. Güncelleme ile sorun oluşmuş. Bazı güncellemeler kalkmayabiliyor. En son sürüm ile temiz kurulum yapıp deneyebilirsiniz. Fakat bundan önce APU Chipset sürücüsünü yükleyip deneyin.
Güncelleme kaynaklı olabilir. BIOS güncellemesi varsa yapıp deneyin. Yoksa, güncellemeleri kaldırıp deneyin.

Bütün dosyaları kaldırdık sürücü ile ilgili ve sizin verdiğiniz linkteki sürücüyü de kurduğumuz anda HDMI görüntüsü gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. Güncelleme ile sorun oluşmuş. Bazı güncellemeler kalkmayabiliyor. En son sürüm ile temiz kurulum yapıp deneyebilirsiniz. Fakat bundan önce APU Chipset sürücüsünü yükleyip deneyin.

Çözüm

Geri
Yukarı