R5 5500 A520 anakartta BIOS güncellemeden çalışır mı?

UcanAYI37

Yoctopat
Daha fazla  
Almayı düşündüğüm işlemci R5 5500, anakart B450M Dragon. Bu ikisini alırsam BIOS güncellemeden çalışmıyor. A520 alırsam da BIOS güncellemesi gerekir mi? Eğer gerekmezse sırf BIOS güncellemesiyle uğraşmamak için A520 tercih edilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios güncelleme için anakart değiştirmeye gerek yok çok basit bir işlem. Siz yapamıyorsanız yeni alacaksaniz aldığınız yerle görüşün yapıp göndersinler. Yada bir bilgisayarcı 5-10dk. Sürede yapar.

4. nesil veya daha eski bir işlemci takmadan açılmıyor elimde de eski bir amd işlemci yok. Yoksa internet üzerinden bios güncellemeyi biliyorum. anakartı satan yer de vatan bilgisayar ve sordum yapmıyorlarmış.

4. nesil veya daha eski bir işlemci takmadan açılmıyor elimde de eski bir amd işlemci yok. Yoksa internet üzerinden bios güncellemeyi biliyorum. anakartı satan yer de vatan bilgisayar ve sordum yapmıyorlarmış.
Topkapı vatan da üst kattaki montaj teknik servişe sorun yaparlar hatta ordan (3-4yıl once)alinmayan anakarta bile klavye almaya gittiginde götüren arkadaşın biosunu güncellemislerdi. Kaldiki siz oradan alıyorsanız yaparlar yada çevrenizdeki bilgisayarcılar bile yapar..

Topkapı vatan da üst kattaki montaj teknik servişe sorun yaparlar hatta ordan (3-4yıl once)alinmayan anakarta bile klavye almaya gittiginde götüren arkadaşın biosunu güncellemislerdi. Kaldiki siz oradan alıyorsanız yaparlar yada çevrenizdeki bilgisayarcılar bile yapar..
teşekkürler
çevredeki bi pc ciye sordum 200 tl dedi

Geri
Yukarı