R5 5500 RX 6600 sistem için Gamebooster GB-G5180B kasayla beraber gelen 600W PSU kullanılır mı?

Darwin19

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
RAM
16Gb CL16 Goodram
İşlemci
R5 5500
Birkaç saat önce yeni bilgisayar aldım ve kasa olarak da bunu aldım sizce içindeki PSU'yu mu kullanmalıyım? Kaliteli bir şeyler mi almalıyım?
PC özellikleri;
GPU: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse 8 GB GDDR6 128 bit.
CPU: AMD Ryzen R5 5500.
Kasa ve PSU: Gamebooster GB-G5180b 600W 80+ tempered glass.
Ürünü Sinerji bilgisayardan aldım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıp daha iyi bir PSU alsan iyi olur çünkü o PSU'yu kullanırsan sistemi riske atarsın.

Anladım peki hangi güç kaynağını almalıyım sistem hazır gelecek daha önce kasa monte etmedim abim bu işlerden anlar onunla beraber yapacağız ama PSU'yu sökmeden tüm kasayı sökmeli miyiz yoksa sadece kabloları çıkartmamız yeter mi yeni PSU'yu takmak için.

Satıp daha iyi bir PSU alsan iyi olur çünkü o PSU'yu kullanırsan sistemi riske atarsın.

Bir sorum daha olacaktı 2 3 ay kasadaki PSU'yu kullansam sorun oluşur mu şu an bütçem bayağı azaldı çünkü.

Son düzenleme:
Eğer yaşadığınız bölgede sürekli elektrik kesintisi falan oluyorsa önermem ama olmuyorsa 2-3ay idarelik kullanabilirsiniz.

Hayır neredeyse yılda 0 kes kesiliyor ben uzun süredir bu evdeyim toplam 4 5 kes kesilmiştir çoğu planlı kesinti. Teşekkürler 2 3 ay idare edip alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı