R5 5500 - RX 6600 vs R5 4500 - RTX 2060

HellStalkeR

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, aşağıda linkini vereceğim 2 sistem var hangisini almalıyım fikir ve yorumlarınızı, tecrübelerinizi iletmenizi bekliyorum AMD ekran kartı tarafında yüzüm pek gülmedi işin açıkçası şu an 2060'lı bir sistemim var bunu satıp üzerine ekleme yaparak bu sistemlerden birisine geçeceğim mevcut sistemimi satma sebebim üzerine 2-3 bin TL ekleyerek garantili hale getirmektir hem de ufakta olsa yükseltme yapmış oluyorum.

Sistemler şöyle Goliath Silver [FrekansTV] | AMD Ryzen 5 5500 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6600 8 GB | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com RAM XPG olan ile değiştirildi 100 TL gibi bir farkla.

PC Builder default customization - Pckolik işlemci 5500 ile değiştirildi uzun zamandır bu foruma üyeyim fazla aktif olmasam da burada ki insanların fikirlerine değer veriyorum çünkü yanlış bilgi vermenin yasak olduğu başka bir forum bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, aşağıda linkini vereceğim 2 sistem var hangisini almalıyım fikir ve yorumlarınızı, tecrübelerinizi iletmenizi bekliyorum AMD ekran kartı tarafında yüzüm pek gülmedi işin açıkçası şu an 2060'lı bir sistemim var bunu satıp üzerine ekleme yaparak bu sistemlerden birisine geçeceğim mevcut sistemimi satma sebebim üzerine 2-3 bin TL ekleyerek garantili hale getirmektir hem de ufakta olsa yükseltme yapmış oluyorum.

Sistemler şöyle Goliath Silver [FrekansTV] | AMD Ryzen 5 5500 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6600 8 GB | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com RAM XPG olan ile değiştirildi 100 TL gibi bir farkla.

PC Builder default customization - Pckolik işlemci 5500 ile değiştirildi uzun zamandır bu foruma üyeyim fazla aktif olmasam da burada ki insanların fikirlerine değer veriyorum çünkü yanlış bilgi vermenin yasak olduğu başka bir forum bilmiyorum.
Bence ilk attığın sistem alınır.

Dostlar hepinize teşekkür ederim ancak AMD yazılım desteği konusunda ne yaptı acaba? Bilginiz var mı? Şu an NVIDIA kullanıyorum driver güncellemesini direkt kendi uygulamasından temiz şekilde yapıyorum oyunlarda çeşitli yazılımsal desteklerle FPS artışı alıyorum bazen stabil çalışıyor şu an sıcaklık değerleri çok normal geliyor benim 2 adet AMD ekran kartım oldum RX 470 ve RX 570 sizce AMD almak beni üzer mi?

İkisi arasından ilk sistem.

Oyun oynayacaksan bu sistem daha mantıklı olur.

Teşekkür ederim 2. el satışta insanların kafasında bir i3 algısı var düşük sistem gibi geliyor 12. nesil performansı ortada o konuda ancak ben i3 istemiyorum işin aslı kendimde aynı algıya sahibim maalesef bu doğru bir algı değil bunu kesinlikle söyleyebilirim. Yanlış bilgi olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı