R5 5500 - RX 6600 vs R5 4500 - RTX 2060

i3 12100F stokları tükenmiş o sistemin için. Şu an kafama takılan tek şey AMD ekran kartları 6600'ün 2060'dan iyi olduğunu bilsem de AMD stabil ve kararlı kartlar üretebiliyor mu artık benim böyle birkaç kötü deneyimim oldu bu benim şahsi sorunum asla markaya yönelik bir sorunum yok.
Bende 6500XT kullanıyorum imkanım olsaydı kesinlikle 6600 alırdım çok sağlam ve güçlü kart ve AMD sürücüleri artık eskisi kadar kötü değil yeni güzel özellikler de ekliyorlar evet hala bir Nvidia hiç bir türlü etmez ama artık sırf sürücü için alınmayacak kartlar değiller bir ara herkes sırf sürücüsü için almıyordu bu kartları.

Bende 6500XT kullanıyorum imkanım olsaydı kesinlikle 6600 alırdım çok sağlam ve güçlü kart ve AMD sürücüleri artık eskisi kadar kötü değil yeni güzel özellikler de ekliyorlar evet hala bir NVIDIA hiçbir türlü etmez ama artık sırf sürücü için alınmayacak kartlar değiller bir ara herkes sırf sürücüsü için almıyordu bu kartları.

Dostum cidden NVIDIA tarafında işer çok rahattı umarım AMD tarafında da öyle olur bir de kafamda hep 2.el piyasası var memleketin hali gereği oyun bilgisayarı diye 2.el almak isteyenlerin çoğu GTX biliyor RTX biliyor umarım satarken sorun yaşamam çünkü 2060 sistemimi satışa koyduğumda benzer fiyatlara 6600 sistemler vardı ama insanlar bana yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı