R5 5500 sistem almak mantıklı mı?

Tunahan82

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba bir arkadaşım için bu konuyu açıyorum. Ortalama 8-9 bin TL bütçesi var tek tek parça alıp birlikte toplayacağız elinde kasa var kasa monitör falan alınmayacak. Alınacak parçaların linklerini atıyorum herhangi bir uyumluluk sorunu falan yaşanır mı? Ve ya 8-9 bin liraya mantıklı bir sistem mi bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir arkadaşım için bu konuyu açıyorum. Ortalama 8-9 bin TL bütçesi var tek tek parça alıp birlikte toplayacağız elinde kasa var kasa monitör falan alınmayacak. Alınacak parçaların linklerini atıyorum herhangi bir uyumluluk sorunu falan yaşanır mı? Ve ya 8-9 bin liraya mantıklı bir sistem mi bu?

Hocam 9K'ya vatan da RTX2060 i3 12100F'li sistem vardı stok tükendi kampanyalara bakın bir.

Hocam 9K'ya vatan da RTX2060 i3 12100F'li sistem vardı stok tükendi kampanyalara bakın bir.
Hocam vatanın sitesinde 9k'ya
1664621556184.png

Şöyle bilgisayarlar var link falan bulursanız atabilir misiniz?

Hocam bu sistem çıkmıştı stok 3 saat falan dayandı kampanyaları kovalasanız iyi olur diyorum ben.
Hocam 15 tatilde alınacak zaten eğer kampanya falan çıkmazsa attığım parçalar güzel mi ve uyumluluk sorunu falan olur mu?

Hocam 15 tatilde alınacak zaten eğer kampanya falan çıkmazsa attığım parçalar güzel mi ve uyumluluk sorunu falan olur mu?

Hocam parça olarak işlemci gereksiz pahalı bence. Üstüne 700 daha ekleyip kampanya ile sıfır Ryzen 5 5600 almak bence daha mantıklı. RAM'de bence pahalı 540TL'ye şu an 8 GB 3200MHz sıfır alınabiliyor. PSU hakkında bir şey diyemeyeceğim çok bilgim yok onu @Sir Benjamin hocam cevaplasın.

TR2 S, idarelik diye tasvir edip geçebileceğimiz bir ünite. Giriş seviyesi.

Bütçe lazım, bütçe verirseniz öneririm.

1000 TL'ye varacak bir bütçe varsa hazır bu olur bu arada:

Hocam toplam 9100 oluyor 1000 TL ile bunu alırsak olur herhalde ramleri biraz daha ucuz buldum onunla 8900 oluyor teşekkürler ikinize de 15 tatile kadar ürünler satılmaz ise alır büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı