R5 5500 sistem nasıl performans verir?

Playstor

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bıraktı

24.02.2023
Meslek
Bıraktı 24.02.2023
H67R5Y43 kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Arkadaşlar, Sinerji üzerinden dizdim topladım. Sizce nasıl performans verir? Ucuza getirmeye çalıştım. Performans alır mıyım? PUBG, Valorant gibi oyunları oynatır mı? Ortalama kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 1030 mu, alınmaz.
Bunu al keyfine bak.
RTX 3060+Ryzen 5500 kat ve kat daha iyi olur.

Hocam ucuz arıyorum GT 1030 şu an oyun için yeterli deniliyordu.
GT 1030 mu, alınmaz.
Bunu al keyfine bak.
RTX 3060+Ryzen 5500 kat ve kat daha iyi olur.

Hocam bir de monitörle en az 15000'e geliyor bende o kadar yok monitörle beraber lazım.

GT 1030 ile PUBG oynaman biraz zor gibi oynarsında grafikleri en düşükte tutarsan stabil oynayabilirsin Valorant'a yeter ama bu kadar para verip GT 1030 almak biraz saçma geldi bana. buna bakabilirsin.

GT 1030 ile PUBG oynaman biraz zor gibi oynarsında grafikleri en düşükte tutarsan stabil oynayabilirsin Valorant'a yeter ama bu kadar para verip GT 1030 almak biraz saçma geldi bana. buna bakabilirsin.

Hocam fiyatı da uygun yanına bir monitör alabilirim bakacağım buna.

Hocam Intel i3 ne kadar işime yarayacaktır bunun işlemcisi i3.

Asla yeterli değil.

Altta verilen 2060'a bak.
Emin ol değer, güçlü bir sistemin olurdu.

Hocam şu an toplama sebebim ileride yapamayacağım çok pahalı olacak böyle giderse.
AMD ekran kartı size uygun mu?
Bu arada ekran kartı daha önemli, bu butcede GT 1030 almak leş bir karar olurdu.

Uygun ne kadar WattMan hatası olsa bile kullanırım.

Geri
Yukarı