R5 5500U GTX 1650 sistemde Uncharted 4 %25 yükleme sorunu

Yunusemre005

Decapat
Daha fazla  
Aşağıdaki görselden de görüldüğü üzere. Yeni oyun diyorum ve bu kısımda %25'e kadar gelip kalıyor. Sunucularım güncel.
AMD Ryzen 5 5500U / GeForce GTX 1650 ile AMD Radeon Graphics kartları mevcut laptopumda. Daha önce RDR2'de de yükleme ekranındaki silah imgesi bitmek bilmiyordu şimdi bu.
Detroit, AC: Origins, Dying Light2, Spider-Man, PUBG, Hitman 3, FS22, F1 20, Crysis Remastered gibi oyunları en yüksek ayarda açıyor da ne için bu oyunda açmıyor? RDR2'yi açmıyor?

1675900552010.png

Bir de internete bakıyorum insanların %51'de takılırken benim 25'te.

Ek paket gibi olan şeyi de 22 de kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uncharted 4 sorunlu bir oyun zaten halihazırda. Sistem kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol edebilirsin, tekrardan sil yükle yapabilirsin. Ancak sisteminle alakalı bir durum değil bu mevzuat. Eğer RDR2'yi de Epic'den oynuyorsan aynı problemi Epic Games Launcher sağlıyor. Sisteminizle alakalı hiçbir sorun yok. Yazılımsal bir sorun olduğunu da düşünmüyorum. Olan problemler oyunun yazılımı ile alakalı.

Oyunlar orijinal mi ve driverlar güncel mi?
Evet her şey güncel ve orijinal

Hitman 3 ultrada nasıl açıyor? Kaç fps ve drop giriyor mu?
Fps hiç bakmadım fakat ultra ayarlarda çok akıcı şekilde oynayabiliyorum, keza diğer bahsettiğim tüm oyunlarda da ultra da oynuyorum

Bir de RDR2 için ne diyeceksiniz? Onu da eski pc'mde korsan olarak oynayabiliyordum i5 işlemci ile 960mx vardı ama bu pc'ye kurunca oda yükleme ekranında donmuyor ama sürekli dönüyor. oyun başlamıyor ama şöyle bir şey var.. Bu oyunların hepsi harici hdd'de kurulu.

Geri
Yukarı