R5 5600 için 250 TL soğutucu önerisi

Tercüman

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, R5 5600 almayı düşünüyorum.

Kutulu mu almalıyım yoksa kutusuz + soğutucu mu?

Kutusuz + soğutucu ise 200-300 TL fiyat bandında soğutucu önerebilir misiniz?

Hem kutulu al hem soğutucu al diyenler olacaktır bütçem biraz sınırlı. Tray işlemciler bir sorun çıkartır mı?

Teknobiyotik sitesinden alacağım güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tray işlemciler bir sorun çıkartmaz ama evet stok soğutucuları olmuyor. Stok soğutucu ile de çok sıcak çalışıyor zaten güzel bir soğutucu şart. Yalnız o bütçede bulabilir misiniz bilmiyorum. Belki idaretlik kutulu alıp stok kullanmak daha iyi olabilir bir süre.

Bütçeyi arttırabilirseniz bu süper olur.
Bu biraz fazla hocam
Kutusuz ve soğutucu daha mantıklı olur. Sonuçta stok fandan daha iyi performans veren soğutucuya sahip olacaksın. Ve Teknobiyotik güvenilir.
Dark Freezer X96 90mm Fixed-RGB Fan Kule Tipi Soğutucu (DKCCX96) - İşlemci Soğutucu - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Bunlar nasıldır, T6 okumuştum birkaç yerde ama kasam Dark F40 sığar mı bilmiyorum diğerleri hakkında bilginiz var mı? 150 TL olan yeterli olur mu?

Bu biraz fazla hocam.

Dark Freezer X96 90mm Fixed-RGB Fan Kule Tipi Soğutucu (DKCCX96) - İşlemci Soğutucu - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Bunlar nasıldır, T6 okumuştum birkaç yerde ama kasam Dark F40 sığar mı bilmiyorum diğerleri hakkında bilginiz var mı? 150 TL olan yeterli olur mu?

M200 ile stok fan arasında performansı pek fark yok. Stok fan yeterli gelmiyorken M200'de gelmeyecektir.
T6 Ultra alabiliyorsan al.

Geri
Yukarı