R5 5600 için macun önerisi

R9 5900x için arctic mx-4 kullanıyorum işimi de görüyor. R5 5600 zaten ısınan bir işlemci değil o yüzden 1gr aşırı kaliteli bir macuna bu kadar lara verilmemeli. 4gr arctic mx-4 alın ilerde de kullanırsınız
Sana göre değmeyebilir. Benim için de ihtiyaç mesela onu ne yapıcaz? Mx4 kullanmadım nasıl olduğu hakkında yorum yapamam lakin Grizzly hakkında yapabilirim.
Sizin için değip değmemesi önemli değil r5 5600 için değip değmemesi önemli, yüksek ısı değerlerine ulaşmayan donanımlarda macunlar arasındaki fark minimal olacaktır. Yani vereceğiniz paranın karşılığı düşecek.

R9 5900x için arctic mx-4 kullanıyorum işimi de görüyor. R5 5600 zaten ısınan bir işlemci değil o yüzden 1gr aşırı kaliteli bir macuna bu kadar lara verilmemeli. 4gr arctic mx-4 alın ilerde de kullanırsınız

Sizin için değip değmemesi önemli değil r5 5600 için değip değmemesi önemli, yüksek ısı değerlerine ulaşmayan donanımlarda macunlar arasındaki fark minimal olacaktır. Yani vereceğiniz paranın karşılığı düşecek.
25 30 lira çok mu? Alır 2 sene değiştirmeden kullanır. Ayrıca 5900e gidip de mx4 sürmek de ne bilim benim hiç kabul edebileceğim bir şey değil.

25 30 lira çok mu? Alır 2 sene değiştirmeden kullanır. Ayrıca 5900e gidip de mx4 sürmek de ne bilim benim hiç kabul edebileceğim bir şey değil.
Hocam mx4 kalitesiz bir termal macun değil, işlemcim 145w kullanırken 60 dereceyi geçmiyor sizin macunu sürsem 58 derece olacak neden 4 katı fiyat ödeyeyim ?

40 lira mı mx4?
Sizin attığınız macunun 1 gramı 160tl.
Mx-4'ün 4 gramı 120tl yani 1 gramı 30tl.
Fark 5.25x'miş kusuruma bakmayın.
Tekrar söyleyeyim o zaman neden 5 katı para ödeyeyim ?

1652988144951.png

Mesele watt ise al kardeş :D Kaliteli bir şeyler önerelim dedik vizyonsuzlar sardı başımı yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı