R5 5600 için sıvı soğutma önerisi

florieyollarda

Decipat
Ryzen 5 5600 için sıvı soğutma arayışındayım. Aklımda olan modeller NZXT X53 RGB, Arctic lf240.
Öneriniz varsa merakla bekliyorum.
240'lık olursa cok iyi olur.

İyi değil, marka satıyor.
Açıkçası Raider'a sıvı soğutma takmanı tavsiye etmem, eğer 3000 gibi geniş bir bütçen varsa hem kasanı yenileyelim hem de sıvı soğutma alalım, ikisine de yetecek rahat bir bütçe 3000 çünkü.

Şu ikili mesela 2300 lira tutuyor, tertemiz. Tavsiye ederim.

Sıvı soğutmada değişikliğe bence gerek yok, gayet yeterli. Kalan bütçeyle kasayı beğenmediysen kasayı yükseltebiliriz. Maxima V20, Guardian Pro, Lancool 215 gibi şeyler bakılabilir.

Şu ikili mesela 2300 lira tutuyor, tertemiz. Tavsiye ederim.

Sıvı soğutmada değişikliğe bence gerek yok, gayet yeterli. Kalan bütçeyle kasayı beğenmediysen kasayı yükseltebiliriz. Maxima V20, Guardian Pro, Lancool 215 gibi şeyler bakılabilir.
Sanırım kasanın üstünde sıvı sogutma destegi olmadıgı icin degistirmek istediniz.Kasayı begendim gayet şık ve hoş duruyor.Sıvı sogutma hakkında bir fikrim yok ama bazı firmalar sıvı sogutmadan sıvı dokulunce sisteme garanti veriyormus butun sistemin parasini oduyormus Silverstone de oyle bir marka mi merak ettim?

Sadece üst destekten değil, Raider genel olarak düşük bir kasa. İçine o paraya sıvı soğutma koymak hem sıvı hem kasa yükseltmesi varken israf olurdu.
Dediğin şey sızdırmazlık garantisi, Silverstone'da da mevcut. Zaten o duruma düşmeyecek kaliteli ürünler yaptıkları için garantisini veriyorlar. Arctic, Silverstone, Phanteks, ID Cooling gibi markalarda bu garanti mevcut.

Sadece üst destekten değil, Raider genel olarak düşük bir kasa. İçine o paraya sıvı soğutma koymak hem sıvı hem kasa yükseltmesi varken israf olurdu.
Dediğin şey sızdırmazlık garantisi, Silverstone'da da mevcut. Zaten o duruma düşmeyecek kaliteli ürünler yaptıkları için garantisini veriyorlar. Arctic, Silverstone, Phanteks, ID Cooling gibi markalarda bu garanti mevcut.
Gordugum kadari ile su anda silverstone urununde Teknobiyotik mağazasinda ozel indirim var ancak indirim kalkana kadar alamayacagim muhtemelen.

Geri
Yukarı