R5 5600 için soğutucu önerisi

Biraz sıradışı bir öneri olacak ama bu soğutucuyu çoğu kasa desteklemiyorken sizin kasanız destekliyor ve bence çok hoş bir soğutucu. Elbette çok iyi bir soğutucu. Bu fiyata alabileceğiniz tüm soğutuculardan daha iyidir. Tabii eğer bulunduğunuz yerden almak mümkünse. Sarı site linki: Masterair MA610P RGB.

Konuyla alakasız performax monitörleri de bir kısmının samsung panel kullandığını duymuştum. Bu şekilde düzgün bir araştırma ile performax ürünlerinin bir kısmının alınabilir olduğunu düşünüyorum.

Biraz sıradışı bir öneri olacak ama bu soğutucuyu çoğu kasa desteklemiyorken sizin kasanız destekliyor ve bence çok hoş bir soğutucu. Elbette çok iyi bir soğutucu. Bu fiyata alabileceğiniz tüm soğutuculardan daha iyidir. Tabii eğer bulunduğunuz yerden almak mümkünse. Sarı site linki: Masterair MA610P RGB.
TDP değeri nedir?

Bu işlemciye OC yapıldığında çıkacağı sıcaklıklar max kaç olur? Yani sağlam bir soğutucu gerektirir mi?

Benim kasaya uygunsa, bu sanırım diğer modellerden daha iyi ?

Değil hocam boş verin onu.

Garantisiz, kullanılmış yıllarca. SE 214 XT alın garantili bir şekilde kullanın. Sarı siteden alsa ve bozulsa 2 gün sonra hiçbir garantisi yok.
Hocam Se214 xt ile perfan arasındayım. Aradaki fark çok fazla değil bugün Ümraniye ye geçeceğim. Orada Gelbura nın showroom u varmış sanırım. Uğrar alır çıkarım kargo da beklememek adına.

Değil hocam boş verin onu.

Garantisiz, kullanılmış yıllarca. SE 214 XT alın garantili bir şekilde kullanın. Sarı siteden alsa ve bozulsa 2 gün sonra hiçbir garantisi yok.
Bir de 214 ile 224 arasındaki fark değer mi ? Değer derseniz 224 ü alacağım.

Hocam SE214 XT ile perfan arasındayım. Aradaki fark çok fazla değil bugün Ümraniye ye geçeceğim. Orada Gelburanın showroom u varmış sanırım. Uğrar alır çıkarım kargo da beklememek adına.

Bir de 214 ile 224 arasındaki fark değer mi? Değer derseniz 224'ü alacağım.

Perfan da alınabilir. 224 arasındaki farka değmez. Ümraniyede gelburanın mağazası 214 alabilirsiniz hocam perfanın garantisi belli değil markası bilinmedik vs, 214 aldım bende sağlam marka olsun diye.

Perfan da alınabilir. 224 arasındaki farka değmez. Ümraniyede gelburanın mağazası 214 alabilirsiniz hocam perfanın garantisi belli değil markası bilinmedik vs, 214 aldım bende sağlam marka olsun diye.
O zaman bir 214 çekerim ben de bugün inşallah. Çok teşekkürler bütün yardımcı olan ve yorum yapan herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı