R5 5600 - RTX 3060 sisteme 650W yeterli olur mu?

Antalya'da yaşamaktayım işlemci boşta 55 derece yükte 75 dereceleri görüyor bu beni korkutuyor ondan almak istiyorum şahsen.
Aynı işlemciyi wipaste macun ve stok fan ile kullanıyorum, kasa Aerocool Prime ARGB V4, toplam 5 adet fan var kasanın önü yarı mesh, işlemci boşta 37 - 40 arası. Rainbow Six'de maksimum 59 gördüm.

Nitro+ S240 daha iyi.
Linus'a göre değil.

Linus'a göre değil.

Yalnız liste dediğinizin aksine Linus tarafından yapılmamış. Ayrıca ortada testler de yok.

Yalnız liste dediğinizin aksine Linus tarafından yapılmamış. Ayrıca ortada testler de yok.
Bu kadar çok soğutucunun olduğu bir liste elbette Linus'un bizzat kendisi tarafından yapılmadı ama bir moderatör tarafından yapılmış. Linus community demek yerine Linus dedim sadece.

@celilemrednsmnt Attığınız listeye tekrar baktım, NİTRO+ S240-A tier 3 iken GAMMAXX L240 tier 4. Yani sunduğunuz kaynak size karşı.
Orada neden öyle gösterilmiş bilmiyorum ama benim atmak istediğim model buydu sanırım yanlış atmışım. LE500 modelinden bahsediyorum.

LE500 modelinin fanları kendi sitesinde yer alan bilgiye göre 85 CFM değerinde hava akışı sağlıyor. Bu oldukça yüksek bir değer.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı