R5 5600 + RX 6700 sistem ne kadar eder?

• Konuyu başlatan flix2m
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 863

flix2m

Picopat
Çekilişten kazandığım bu PC'nin ekran kartını ve kasasını (ekran kartı hariç diğer tüm parçalar) ayrı olarak ne kadara satmalıyım sizce?
Sıfır ve faturalı.

• işlemci: AMD Ryzen 5 5600 MPK.
  • anakart: MSI A520M-A Pro.
  • bellek: goodram 16 GB(8×2) 3600MHz DDR4.
  • ekran kartı: XFX 10GB RX6700 Core.
  • depolama: Western Digital 480GB M.2
  • kasa: Vento VG10F RGB kasa.
  • güç kaynağı: FSP 650W 80+ PSU.
  • soğutucu: AMD Wraith Stealth.

Yardımcı olmaya çalışıyorum yazdığın şeye bak. Bu kadar biliyorsan konu açmana gerek yoktu
Kötü bir şey mi söyledim ? Değerinden çok uzak rakamlar yazdığınız için kafa yapınızı anlayamadığımı belirttim ? Sizde bu kadar bilmiyorsanız yardımcı olmaya çalışmayın lütfen.
Sıfır toplansa 16-17.000 TL, ikinci el 11-12.000 TL gibi eder.
Hocam 2 haftalık ürün zaten değeri o kadar düşer mi ki ?
Sahibinden gibi sitelerde 13500'e çok alıcı buldum, satmadan önce buraya sorayım dedim.

Kötü bir şey mi söyledim? Değerinden çok uzak rakamlar yazdığınız için kafa yapınızı anlayamadığımı belirttim? Sizde bu kadar bilmiyorsanız yardımcı olmaya çalışmayın lütfen.

Hocam 2 haftalık ürün zaten değeri o kadar düşer mi ki?
Sahibinden gibi sitelerde 13500'e çok alıcı buldum, satmadan önce buraya sorayım dedim.

Hocam alıcı bulduysanız satın 15300 liralık bilgisayara kimse 12000'den yukarı almak istemez normalde.

Kötü bir şey mi söyledim ? Değerinden çok uzak rakamlar yazdığınız için kafa yapınızı anlayamadığımı belirttim ? Sizde bu kadar bilmiyorsanız yardımcı olmaya çalışmayın lütfen.

Hocam 2 haftalık ürün zaten değeri o kadar düşer mi ki ?
1-2 günde kullansanız ikinci el. İnsanlar o gözle bakar. 13.500 TL bence fena değil. Ama ekran kartı en çok parayı eden. Diğerlerinin ederi kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı