R5 5600 sistem alınır mı?

Bütçe
20-25k
Hocam kasayı incelediğimde tüm kasa 19.600 TL iken sadece kasanın ekran kartı aynı sitede 17bin TL nasıl olabiliyor -.-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Az buz fikir edinebilirsin dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anladım hocam durum böyleyse senin yolladığın da epey karlı toplanmış görünüyor.

Şu linke bir bakar mısın kasasını XPG ve RAM'ını 3600MHz güncelledikten sonra 19700TL yapıyor. Mantıklı mıdır -.-"

Anladım hocam durum böyleyse senin yolladığın da epey karlı toplanmış görünüyor.

Şu linke bir bakar mısın kasasını XPG ve RAM'ını 3600MHz güncelledikten sonra 19700TL yapıyor. Mantıklı mıdır -.-"
Fiyat olarak başka sistemler varken mantıksız tekrarlarsam ama yukarda sana zaten önermiştim 18.K tutuyor :D onu begenmedinmi ?

İşlemci 12400F.
Kart 3060 Ti GDDR6X.
SSD P3 1TB.
Kasa aquaris 18 ediyor ama yukarıdaki 6800 sistem varken alınmaz :D

Yok beğenmemek değil de gönülsüz tavsiye ettin gibi geldi :D
Ekran kartında X2 veya X3 farkını vermeye değer bir şeyi var mı 500TL ekstraya değer bir farkı var mı yani biliyor musun?

Dostlar bu sistem F/P mi? Yoksa daha iyisini bu fiyatlara bulabilmek mümkün müdür ekran kartını 2.el alsam falan bütçem monitor dahil 20-25 arası.
Hocam güç kaynağı baya sıkıntı. Elektrik kesintisinde havaya uçma ihtimaliniz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı