R5 5600 soğutucu tavsiyesi

imgenius

Kilopat
İşlemci
RYZEN 5 5600
Merhaba, sadece FPS oyunu oynuyorum ve stok soğutucu ile normal değerler alıyorum. Ancak boşta bile aşırı sesli çalışıyor ve çok rahatsız edici. Herkesin alma demesine rağmen gidip Arctic 34 Duo siparişi verdim ( 😊 ) ancak ertesi gün iptal ettim. Şimdi ise şunu net bir şekilde söyleyerek sizden öneri istiyorum. Oynadığım en ağır oyun PUBG ve Apex Legends.

En ama en sessiz ve güzel değerler verecek, mümkünse siyah renk ve 120mm hava soğutucusu arıyorum. Pure rock 2 ilgimi çekti.

Anakart: X570 Tomahawk.
Kasa: 4000D airflow.

Yanıtlarına hep minettar kaldığım hocalarım yardım ederse sevinirm: @kino, @messinicocugu, @Sir Benjamin, the front man (?)

Ben de 5600 kargosu bekliyorum hem işlemci hem soğutucu aldım, Wraith Prism aldım kullanıcı yorumları gayet olumluydu kullanan bir arkadaşta tavsiye etti bak istersen

Ben de 5600 kargosu bekliyorum hem işlemci hem soğutucu aldım, Wraith Prism aldım kullanıcı yorumları gayet olumluydu kullanan bir arkadaşta tavsiye etti bak istersen
Ses konusunda AMD stok fanlar maalesef ilgimi çekmiyor.
Kasanıza uyuyorsa bu soğutucuya bakabilirsiniz.

Yurt içi olması önceliğim.

Ben de 5600 kargosu bekliyorum hem işlemci hem soğutucu aldım, Wraith Prism aldım kullanıcı yorumları gayet olumluydu kullanan bir arkadaşta tavsiye etti bak istersen.

1 haftadır 5600 ile Wraith Prism kullanıyorum boşta 40 derece PUBG ve GTA 5'te MAK 72 derece gördüm. Ama tek sıkıntısı bende fan hızı sürekli değişiyor.

Geri
Yukarı