R5 5600 soğutucu tavsiyesi

SE 224XT + P12 duosu tatmin eder mi beni yoksa yerine Shadow Rock 3 alsam daha mı iyidir?

İkisi de aynı şey olacak hem fiyat hem performans olarak, ha Shadow Rock 3'e P12 taksanız daha yüksek performans olur ama Fuma 2 de orada tokatlar.

İkisi de aynı şey olacak hem fiyat hem performans olarak, ha Shadow Rock 3'e P12 taksanız daha yüksek performans olur ama Fuma 2 de orada tokatlar.
Fuma 2 1000 TL zaten. Bence ben abartmadan direk 224-XT alayım. Sese çok takarsam kasaya aldığım fanlardan biriyle değişirim.
PR2'den de serin ve sessiz oluyor. Demeye çalıştığım buydu.
224-XT üzerinde termal macun ile mi geliyor ve öyle geliyor ise sen öyle mi kullandın?

Fuma 2 1000 TL zaten. Bence ben abartmadan direk 224-XT alayım. Sese çok takarsam kasaya aldığım fanlardan biriyle değişirim.

224-XT üzerinde termal macun ile mi geliyor ve öyle geliyor ise sen öyle mi kullandın?
Oyunlarda öyle ses yapmıyor direkt olarak 224-XT. Render kısmında 10700K ile 150W TDP değerinde soğutmak için %100 çalışıyor o zamanda zaten ses olsun. Onun dışında kasa kapağını kapatınca ses gelmez rahatsız edecek gibi.

@imgenius yeterli yeterli, Kyronaut varsa o da iyi.

Ben bilgisayarımı hiç kapatmiyorum surekli acik. Bu yuzden tercih ettim ve cok memnunum sessiz sakin isini güzelce yapiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı