R5 5600 vs 5600X

1060 ile oyun hamuru gibi oynar 5600. RTX 3080 falan kullanıyorlar bu işlemciyle.

Ne kadar anormal peki? Çipset belli.

Orası doğru normal A320M'den farkı APU çöznürlüğün 2160p olması ve LED bağlantısı olması bir de A320M chipset soğutucusu daha iyi yalıtıma sahip fakat A320'lerden yine de uzak durulmalı.

200 ü geçmiyor benim kart evet.

O anakartta işlemci sağlıklı çalışmaz B550 almak en doğru seçenek olur.
Elimde ki anakart a320m gaming pro sistemde güncelleme yapmak için işlemci değiştiriyorum hocam şu an için anakart değiştirme şansım yok yani A320M Gaming Pro ile 5600'ü düzgün şekilde kullanamaz mıyım şu an için?

Selam bende de R5 5600X + B550 Tomahawk var bana önerebileceğiniz bir ayar var mı?
Sıvı soğutucu olarak Coreliquid k360 var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu ayarlar mantıklı sonuçlar veriyor.

Elimde ki anakart a320m gaming pro sistemde güncelleme yapmak için işlemci değiştiriyorum hocam şu an için anakart değiştirme şansım yok yani A320M Gaming Pro ile 5600'ü düzgün şekilde kullanamaz mıyım şu an için?
Kullanabilirsiniz sorun olacağını sanmıyorum.

Elimde ki anakart A320M Gaming Pro sistemde güncelleme yapmak için işlemci değiştiriyorum hocam şu an için anakart değiştirme şansım yok yani A320M Gaming Pro ile 5600'ü düzgün şekilde kullanamaz mıyım şu an için?

5600 ile normal şekilde kullanabilirsin. İlerde B550 ile değiştirirsin problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı