R5 5600 vs R5 5600X

Skyress

Kilopat
Yer
Duchy of Toussaint
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Ekran kartı almayı düşünüyorum ve işlemciyi de şimdiden upgrade edeyim diyorum.
Alacağım ekran kartı muhtemelen 3070 veya 3070 Ti olacak ama AMD'ye de kayabilirim belli olmaz.
5600 olarak şunu düşünüyorum. 5600X olarak da şunu düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım? Bu arada şu anki işlemcim R5 2600. şimdiden teşekkürler.

Selam arkadaşlar. Ekran kartı almayı düşünüyorum ve işlemciyi de şimdiden upgrade edeyim diyorum.
Alacağım ekran kartı muhtemelen 3070 veya 3070 Ti olacak ama AMD'ye de kayabilirim belli olmaz.
5600 olarak şunu düşünüyorum. 5600X olarak da şunu düşünüyorum. sizce hangisini almalıyım? Bu arada şu anki işlemcim R5 2600. şimdiden teşekkürler.

Öncelikle kutuyla beraber değil tray olarak işlemci alman daha iyi olacaktır stok fan yeterli olmuyor bunlara AMD Ryzen™ 5 5600 3.5GHz (Turbo 4.4GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci - Tray (Oyun Hediyeli) | Teknobiyotik

Bunlardan alabilirsin kutu fiyatını biraz geçmiş gibi oluyor ama.

Öncelikle kutuyla beraber değil tray olarak işlemci alman daha iyi olacaktır stok fan yeterli olmuyor bunlara AMD Ryzen™ 5 5600 3.5GHz (Turbo 4.4GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci - Tray (Oyun Hediyeli) | Teknobiyotik

Faturasız ve garantisiz ürünü satmakta zorlanır. Kutulu alıp da fan alabilir.

Aradaki fiyat farkına soğutucu alınır. Ben 5600 tercih ettim.
Teşekkürler.
5600 daha iyi. Hem ucuz, hem de hafif bir OC ile aynı seviyeye geliyor.
Teşekkürler.

teşekkürler.
Faturasız ve garantisiz ürünü satmakta zorlanır. Kutulu alıp da fan alabilir.
Aynı şekilde düşünüyorum. Şu anki işlemcim mesela tray işlemci olduğu için satışta biraz zorlanacağımı tahmin ediyorum. Kutulu olanı o yüzden tercih ettim. Sonradan bir soğutucu alabilirim.

Geri
Yukarı