R5 5600G için termal macun önerisi

TL olarak ne kadar harcamayı düşünüyorsunuz. Keşke o PSUyu almasaydınız. Patlıyor diye çok konu okudum.

Aslinda sadece RAM'i aldim PSU için aksam satin alma islemini dusunuyordum biraz daha arastirip. Bunu demeniz beni biraz daha dusundurdu onerilerinizi bekliyorum o zaman PSU ve kasa yonunden
TL olarak ne kadar harcamayı düşünüyorsunuz. Keşke o PSU'yu almasaydınız. Patlıyor diye çok konu okudum.

Ama hocam 10k degerlendirmesi var ve lisansi mevcut yani nasıl ilerlemeliyim kafam şu an karisti açıkçası fiyat konusunda ise 5.5 6 Max 6.5k ya kadar cikabilirim sistem konusunda (sadece kasa)

Son düzenleme:
Forumun PSU hakkında yorumları bakarsan bu tarafa görebilirsin. Yani sonradan değiştiririm. Kasamı kullanıp kapatırım. Göz önünde bulundururum. Tozlu vb. riskli yerlerde tutmam diyorsan al. He bi kere alayım sağlam olsun diyorsan. Ekran kartı olarak da 3060 üstüne çıkmadıkca 650W gerek yok. 550W kaliteli bi markanın PSU alabilirsin. Gigabyte Aorus serisi, Corsair vb.

Forumun PSU hakkında yorumları bakarsan bu tarafa görebilirsin. Yani sonradan değiştiririm. Kasamı kullanıp kapatırım. Göz önünde bulundururum. Tozlu vb. riskli yerlerde tutmam diyorsan al. He bir kere alayım sağlam olsun diyorsan. Ekran kartı olarak da 3060 üstüne çıkmadıkca 650W gerek yok. 550W kaliteli bir markanın PSU alabilirsin. Gigabyte Aorus serisi, Corsair vb.

Bende o sistemi toplamayı düşünüyorum oyunlarda performansı nasıl acaba malum ekran kartı almak bu devirde zor.

Bende o sistemi toplamayı düşünüyorum oyunlarda performansı nasıl acaba malum ekran kartı almak bu devirde zor.
Bu Posttan oyun içi değerleri paylaştım. Yani şuan tek şikayetim SSD. PSU felan buz İşlemci buz gibi 50 C geçmiyor.

Bu SSD alsam daha iyi olacakmış sanki.

Hocam şu an gordum sizce nasildir
Siparis ettigim RAM yerine 3000MHz 8 GB baska bir ürün geldi bu nedir ya Hepsiburada'dan siparis etmistim bir de
Güzel fakat fanları hariç olduğu yazılmış yorumda. Buna dikkat etmelisin. Fan almaya kalktım mı kaliteli fan alırsan yüzü astarını geçer :)

Hocam merhaba, bayağı zaman gecti fakat yeni aldim islemciyi alsigim işlemci R5 Pro 5650GE modeli 2.6k ya aldim biraz yorumlar misiniz nasıl sizce 5600G'den nesi eksik ya da fazla.

Hocam merhaba, bayağı zaman gecti fakat yeni aldim islemciyi alsigim işlemci R5 Pro 5650GE modeli 2.6k ya aldim biraz yorumlar misiniz nasıl sizce 5600G'den nesi eksik ya da fazla.

Karşılaştırma detaylarına buradan bakabilirsin. GHz farkından başka bir şey göremedim. Bir de overclock yapamıyorsun çarpan kilidin kapalı

1634947065914.png

35W ve 65W degerleri mevcut. TDP degerinin farkli olmasi performans acisindan ya da isinma esnasinda olusabilecek sorunlara yol acabilir mi? Yani 35w diyor fakat yuk altindayken bu deger yukselicektir diyr dusunuyorum. Bu yukselis o islemci icin farkli durumlari dogurur mu l

Yeni konular

Geri
Yukarı