Elektronik R5 5600H 1650 Nitro 12.999 TL

Yaklaşık 2-3 gündür bu fiyatta diye hatırlıyorum fakat güzel fiyat. Bütçesi 3050 Aspire'a çıkmayan kişiler tercih edebilir.

13 liraya gerçekten bedava, 3bin az vereyim derseniz 8GB RAMli i5 1135lerle baş başa kalıyorsunuz.
RAM az, düzeltilir dert değil RAM ucuz.

Muadili varsa örnek gösterebilirsiniz. Kullanıcılarda onu alır. Burada önemli olan garantili sıfır ve işlemci açısından güncel bir bilgisayarı bu fiyata almak. Çoğu bilgisayarda bile bir tane PCI slotu bulunuyor. Gayet tercih edilebilir bir bilgisayar bu fiyata.
1685095954334.png

Hocam pek bir bilgim yok ama Cyberpunk için uygunsa almayı düşünüyorum.

Videoda attığım gibi performans alır, bütçene bağlı tercih etmek fakat minimum 3050 almanı öneririm en azından Cyberpunk için. DLSS vs biraz kurtarır en azından.

Muadili varsa örnek gösterebilirsiniz. Kullanıcılarda onu alır. Burada önemli olan garantili sıfır ve işlemci açısından güncel bir bilgisayarı bu fiyata almak. Çoğu bilgisayarda bile bir tane PCI slotu bulunuyor. Gayet tercih edilebilir bir bilgisayar bu fiyata.
Eki Görüntüle 1794069
Çoğu alternatifi sadece tek sata portlu, tek RAM'i gömülü grafik kartsız (ya da MX serisi kartlı) tuğlalar.

Açık olabilirde 13.000 TL yani 512 GB olabilirdi :D
Dostum, 13.000TL birkaç ay öncesi gibi yeterli bir para değil gaming laptop almak için. Maalesef piyasa çok arttı. Bu bilgisayar 13.000TL için gayet iyi. Ayrıca diğer laptoplar gibi yükseltmeye kapalı değil. Yeteri kadar boş slotu var.

Bu bilgisayarın i5 11300h işlemcili versiyonunu yaklaşık 2 senedir iş ve oyun maksadıyla kullanıyorum. Bu tarz bütçe dostu dizüstü bilgisayarlarda alüminyum kasa olmayınca alırken bir tereddüt oluşuyor.

Evet malzeme plastik ama 1-2 senede kırılıp dökülecek bir malzeme değil. Menteşesinde bir problem yok. Klavyesi oldukça güzel. Yük altında serin çalışıyor.

Photoshop, 3dsMax, Sketchup, Autocad gibi programları rahatlıkla kullanıyorum.

En son Warzone 2.0 oyununda biraz denedim onda yetersiz kaldı ama asgari düzeyde oynamak isteyene yeter diyebilirim.

Benim tek problemim hoparlör sesinin aşırı düşük kalması. O da sanırım Nitro modelleri içinde farklı farklı.

Acer Nitro serisi ile f/p olayını güzel çözmüş. Almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı