Çözüldü R5 5600H dahili GPU sürücüsünü güncelleme sonrası Radeon Software hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gutibey

Picopat
Yer
Almería, İspanya
RAM
8 GB DDR 4 3200 MHZ CL 22 tek kanal SKHynix marka RAM
SSD veya HDD modeli
512 GB Micron marka SSD
Ekran kartı
RTX 3050 Tİ Mobile GPU
Anakart
LENOVO 82K2
İşlemci
Ryzen 5 5600H
Merhaba, Ideapad Gaming 3 bir cihaza sahibim. Harici ekran kartı olarak RTX 3050 Ti, dahili grafik birimi ise işlemcinin grafik kartı. İşlemcim R5 5600H, dahili grafik biriminin ismi AMD Radeon Graphics. Bu dahili grafik biriminin ekran kartı sürücüsünü güncellemeye çalışıyordum.

DDU ile Güvenli Mod'da sürücüyü silip en güncel sürümü kurdum. Tamamlandı ve sonra Windows Update güncelleştirme bildirimi geldi, bir baktım bir tane daha güncelleme var. Onu da yaptım ve sonra sürücüler çakıştı ve Radeon Software hata vermeye başladı. Bu durum oyunlardaki FPS'mi de çok etkiliyor. Verdiği hatayı eke bırakacağım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

@Yener K.

Screenshot 2022-07-30 182247.png

Screenshot 2022-07-30 182247.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehbere göre engelleyip deneyin.

Kusura bakmayın hocam çok geç gördüm mesajınızı, bir deneyeceğim şimdi teşekkürler. Olmazsa yeniden yazarım.

@Yener K. hocam ben rehberi uyguladım, tek gelen güncelleme konuda da belirttiğim gibi dahili grafik kartının driver güncellemesiydi. Seçmeden Next dedim ve kapattım. Bu yaptığımız ayarlar sonrasında ne olacak? O güncelleme silinecek mi? Ve Windows Update için gpedit.msc'de yaptığımız ayarlar sonucunda ne olacak?

Son düzenleme:
O güncelleme engellenir. Diğer ayarlar ise kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı