R5 5600H laptopa uygun RAM önerisi

• Konuyu başlatan cuve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 370

cuve

Hectopat
Resimdeki laptopa sahibim, link atma imkanım olsaydı atacaktım ancak yayından kaldırılmış. Bu laptopa uygun 8 GB veya 4x2 RAM önerilerinizi alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• B5F7E8EA-9AE7-4D92-9E55-382BE05FC7D2.jpeg
    B5F7E8EA-9AE7-4D92-9E55-382BE05FC7D2.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'inizin aynısı satılıyor ancak bir satıcıda var o da çok fahiş fiyatta satıyor:
Onun yerine gecikme değeri ve benzeri özellikleri aynı olan bir RAM de alsanız büyük ihtimal çalışır. Ben bu modeli tavsiye ederim:

RAM'inizin aynısı satılıyor ancak bir satıcıda var o da çok fahiş fiyatta satıyor:
Onun yerine gecikme değeri ve benzeri özellikleri aynı olan bir RAM de alsanız büyük ihtimal çalışır. Ben bu modeli tavsiye ederim:

Hocam önerinize saygı duyuyorum ama benzeri yerine aynısını almak isterim. Teknolojide ihtimaller üzerinden iş yaparsam kabak bana patlar mutlaka. Benim RAM'imle aynı olan RAM'i alacağım son bir kez kontrol eder misiniz bir sorun var mı diye?

SK Hynix 8 GB 3200MHz DDR4 notebook RAM MA81GS6DJR8N-XN

Bu olur mu hocam?

Son düzenleme:
Hocam önerinize saygı duyuyorum ama benzeri yerine aynısını almak isterim. Teknolojide ihtimaller üzerinden iş yaparsam kabak bana patlar mutlaka. Benim RAM'imle aynı olan RAM'i alacağım son bir kez kontrol eder misiniz bir sorun var mı diye?

SK Hynix 8 GB 3200MHz DDR4 notebook RAM MA81GS6DJR8N-XN

Bu olur mu hocam?
Olur büyük ihtimal de benim bilgisayarımda da Samsung RAM vardı, attığım Kingston'u taktım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Hepsiburada'nın kendisi satıyor bir de sahte ürün olma ihtimali de yok, ayrıca tamamen aynı modeli almayacaksanız Kingston alın bence, aynı marka olması demek uyumlu olması demek değil.

Geri
Yukarı