R5 5600H render için nasıldır?

5511.PNG

Buyurun puanlama böyle.

Ben editör biri olarak Lenovo Legion 5 tercih ederdim sanırım. Gerek ekran gerekse ekran kartı olarak daha güçlü ek olarak MUX Switch yer alıyor.
Ekran olarak Omen'in ekranından çok farkı var mı? İşlemci gücünden dolayı şu an Omen'e kayıyorum ama ikilemde kalıyorum ekranın farkı falan da beni cezbediyor Legionda.

Ekran olarak Omen'in ekranından çok farkı var mı? İşlemci gücünden dolayı şu an Omen'e kayıyorum ama ikilemde kalıyorum ekranın farkı falan da beni cezbediyor Legion'da.

Farkı 165 Hz olması ve renkleri daha doğru şekilde verebilmesi. Bir de bilmiyorum sanki Legion kullanırken daha konforlu olur gibi. Legion'un fanları daha az ses çıkartıyor. Ben de editör olduğum için senin gibi çok arada kaldım aslında. Omen'in kasasına baktığımda çok ince geldi bana yani bilemedim.

Farkı 165 Hz olması ve renkleri daha doğru şekilde verebilmesi. Bir de bilmiyorum sanki Legion kullanırken daha konforlu olur gibi. Legion'un fanları daha az ses çıkartıyor. Ben de editör olduğum için senin gibi çok arada kaldım aslında. Omen'in kasasına baktığımda çok ince geldi bana yani bilemedim.
Evet işte... asla karar veremiyorum ve okula gitmeden önce karar verip almam gerek. Birisinin bi' yerde eksisi, birisinin bi' yerde.

1632256523512.png

%72 NTSC demek %100 sRGB renk doğruluğuna sahip olduğunu gösteriyor. HP kendi sitesindeki bilgiler dahilinde oldukça iyi gözüküyor. Ancak ekran kartı güç tüketimi hakkında bilgi bulamadım. Lenovo daha güçlü olabilir. Bu da ekran kartı kullanan uygulamalarda avantaj sağlayabilir.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1170841

%72 NTSC demek %100 sRGB renk doğruluğuna sahip olduğunu gösteriyor. HP kendi sitesindeki bilgiler dahilinde oldukça iyi gözüküyor. Ancak ekran kartı güç tüketimi hakkında bilgi bulamadım. Lenovo daha güçlü olabilir. Bu da ekran kartı kullanan uygulamalarda avantaj sağlayabilir.

Anladım teşekkürler satıcı siteler sanırım her zaman doğru bilgileri vermiyorlar. Omen olan 100W Lenovo olan 130W GPU'ya sahip. Ve fan sesi testlerini karşılaştırmalarına baktığım zaman yük altında Omen 58-59 desibel Lenovo ise 51-52 desibel ses çıkartıyor.
Evet işte... Asla karar veremiyorum ve okula gitmeden önce karar verip almam gerek. Birisinin bi' yerde eksisi, birisinin bi' yerde.

Ekrandan sonra Omen daha mantıklı gelmeye başladı fakat inceliği beni endişelendirmedi değil aslında fakat Lenovo olan model 12K ya satılıyordu Omen olanı alabilirsin bence şu an.

100W 3060'ta seni üzmeyecek. Sonuçta amacın render hobi olarak oyun oynayacaksın. Ama işte Lenovo'yu 1 haftadır araştırıyorum. Yurtdışındayım Asus Rog Strix g15 / Lenovo Legion 5 araştırmaları yapıyorum. L5 hakkında en ufak kötü yorum görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı