R5 5600H ve GTX 1650 laptop ne kadar idare eder?

Nispeten uzun vadeli bir cihaz istiyorsanız en azından GTX 1660 Ti'ya da RTX 3050'li bir laptop almakta fayda var. RTX 3050 DLSS gibi teknolojileri ile 1650'ye göre çok daha uzun vadeli bir tercih olur. 1650'nin güncel oyunlarda fazla bir ömrü kalmadı gibi.

Uzun vadeli bir cihaz için laptop yerine masaüstü alınmalı. Laptop alırsanız upgrade etme şansınız yok. Senin bir an önce elden çıkarman lazım o laptopu.

Benim evde yerim yok, taşıma ihtiyacim var mesela.
Hemen masaustu demek hata.
Büyük ihtimalle öğrenci bir kardeşimsin, yerin olduğuna asla inanmıyorum fotoğraf at odanı göster bana özelden veya buradan fark etmez. :)

Aileden uzak yaşıyorsundur ve öğrenci hayatı yaşıyorsundur masaüstü zordur o zaman anlarım da öbür türlü laptop almak çok mantıksız ben ileriye dönük bakarım her zaman.

Büyük ihtimalle öğrenci bir kardeşimsin, yerin olduğuna asla inanmıyorum fotoğraf at odanı göster bana özelden veya buradan fark etmez. :)

Aileden uzak yaşıyorsundur ve öğrenci hayatı yaşıyorsundur masaüstü zordur o zaman anlarım da öbür türlü laptop almak çok mantıksız ben ileriye dönük bakarım her zaman.
Evet öğrenciyim.
Odada kasa+klavye +monitor yeri yok.
Masa tamamen ders kitabı, yazici...
Ve evet ögrenci hayatı nedeniyle de laptop daha iyi. Bana tasinma kolayligi gerekir ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı