R5 5600h ve RTX 3060 laptop nasıldır?

Ömeri29w

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle bu benim ilk konu açma deneyimim cevap verirseniz çok mutlu olurum.
Öncelikle bir laptop almaya karar verdim.
Sistem şu şekildedir.
Ryzen 5 5600h.
16 GB RAM (2×8)
1 TB M.2 SSD.
RTX 3060 6 GB ggr4 ekran kartı.
15,6 inç.
165 Hz.
Sizce nasıl, bana işlemci biraz düşük geldi. Onun için sizin de fikrinizi almak istedim fiyatı 19 bin.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

ben satın aldım, bugün elime geçti fakat ilk oyun denemem valoranttı, valorantta düşük yüksek ayarlar farketmez 150fpsi geçmiyor arada 90lara düşüyor 8gb ramden kaynaklı mıdır yoksa satın aldığım bilgisayarda mı sorun var sizce? fpsli limitli değildi tabiki de.

Ben satın aldım, bugün elime geçti fakat ilk oyun denemem valoranttı, Valorant'ta düşük yüksek ayarlar fark etmez 150FPS'i geçmiyor arada 90'lara düşüyor 8 GB RAM'den kaynaklı mıdır yoksa satın aldığım bilgisayarda mı sorun var sizce? FPS'li limitli değildi tabii ki de.

Tek kanal 8 GB RAM'den kaynaklidir.

ben satın aldım fakat ilk oyun denemem valoranttı, valorantta düşük yüksek ayarlar farketmez 150fpsi geçmiyor arada 90lara düşüyor 8gb ramden kaynaklı mıdır yoksa satın aldığım bilgisayarda mı sorun v

Tek kanal 8 GB RAM'den kaynaklidir.
eski bilgisayarımda ki 8gb rami taktım denemek için ekrana görüntü gelmedi farklı frekanstalar ama bir sorun teşkil etmez diye biliyordum

Eski bilgisayarımda ki 8 GB RAM'i taktım denemek için ekrana görüntü gelmedi farklı frekanstalar ama bir sorun teşkil etmez diye biliyordum.

CL değerleri uymasi gerekiyor hocam.

Dostum Lenovo müşteri hizmetleri de bilmiyor CL değerini belki kadın çıktığından bilmiyorum. Bu CL değeri kaç olduğunu biliyor musun?

Hocam CPU Zden fotoğraf atar misiniz? Muhtemelen 22 ayni cihazdan baska Biri atmıştı çünkü ama gene de atin siz.

Dostum Lenovo müşteri hizmetleri de bilmiyor CL değerini belki kadın çıktığından bilmiyorum. Bu CL değeri kaç olduğunu biliyor musun?

Bir de hocam ekran 165 Hz ya maksimum 165 FPS gelir diye okumuştum bir yerde.

165'den fazlasini alirsiniz, ama 165FPS olarak gorurusunuz hocam.

Hocam CPU Zden fotoğraf atar misiniz? Muhtemelen 22 ayni cihazdan baska Biri atmıştı çünkü ama gene de atin siz.

165'den fazlasini alirsiniz, ama 165FPS olarak gorurusunuz hocam.
Bu konuya atmıştım hocam dün

Yeni konular

Geri
Yukarı