R5 5600X için 1080p ekran kartı

Bir şey söyliyeceğim ama sizi nasıl bir oyuncu olmadığınızı bilmiyorum.3.kişi yorumu gibi olacak. FPS oyunları Low'da daha iyi oynanılır. Onun için bütçeyi bayağı artırmanıza gerek yok. 1660S yeter size. Bu arada e-sporcu olmak için bayağı kuvvetli bir aiminiz olması gerekir, zordur da. Şimdiden bol şanslar bol sprayler.

LoL de kümem chal tskler dostum Warzone de FIFA da hedefim yok. LoL'ü Low da oynamayı sevmiyorum.
Tavsiyem ROG STRIX.

Neden dostum?

LoL de kümem chal tskler dostum Warzone de FIFA da hedefim yok. LoL'ü Low da oynamayı sevmiyorum.

Neden dostum?

LoL'de mi? FPS oyunları sandım. MB. LoL'de adınızı duyarmanız için diğer oyunculardan farklı oynu okumalısınız.(Master adam chall adama tavsiye veriyor xd)onun dışındamin 1660S alın ekran kartı olarak LoL'de aman aman ekran kartı ihitiyaç yok, işlemci bazlı bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
C

LoL'de mi? FPS oyunları sandım. MB. LoL'de adınızı duyarmanız için diğer oyunculardan farklı oynu okumalısınız.(Master adam chall adama tavsiye veriyor xd)onun dışındamin 1660S alın ekran kartı olarak LoL'de aman aman ekran kartı ihitiyaç yok, işlemci bazlı bir oyun.

CoD Warzone FIFA 22 gibi oyunlar da oynayacağım onun için uzun ömürlü olsun istiyorum.

@Sinan Engin v1 kanka lütfen düzgün yaz. Normalde hiç kimseyi uyarmadım ama tüm mesajlarını o kadar kötü yazmışsın ki dayanamadım okurken.

Nerede hata var anlamadım. Normal yazımı yazıyorum nokta, büyük harf düzelt diyorum. Muhalefet olmak için olmayın hadi yolunuza.

Geri
Yukarı