R5 5600X için 13-14 bin TL ekran kartı önerisi

Bazı oyunlarda çok fazla uğraştırmıştı beni arayüz ayarları profil ayarları vs. benim asıl merak ettiğim şu an DLSS ve RTX için NVIDIA karta daha fazla ödeme yapmama değer mi yoksa AMD devam mı etmeliyim.
DLSS zaten gereksiz bir teknoloji. RT'yi de bu bütçedeki RTX kartlarla kullanamazsın, en aşağı 3070 Ti falan anca rahat rahat RT performansı verir. Ben 6750 XT tercih ederdim ama tercih senin yine de. Ben NVIDIA fanboyu birisi olduğum halde bu fiyatta satılan 6750 XT'yi satın almayı kafaya koydum.

6750 XT testlerine bir göz attım şimdi de cidden bu fiyata güzel performans veriyormuş o halde AMD devam diyorum ben :D @@BerkayZ87 bugün 2 oldu beni kurtarıyorsunuz hocam :D çok teşekkür ederim fikirleriniz için :D

6750 XT testlerine bir göz attım şimdi de cidden bu fiyata güzel performans veriyormuş o halde AMD devam diyorum ben :D @@BerkayZ87 Bugün 2 oldu beni kurtarıyorsunuz hocam :D Çok teşekkür ederim fikirleriniz için :D
Rica ederim, umarım memnun olursun :)

Zorlarsan 15.700'e 3070 var şu an.

Pek iyi bir model olduğu söylenemez. 300 daha verip Gaming Z almak daha doğru olur.

Zorlarsan 15.700'e 3070 var şu an.

13.500'e gainward olduğunu düşünürsek aradaki 2.200TL ne kadar mantıklı, bence değil.

13.500'e gainward olduğunu düşünürsek aradaki 2.200TL ne kadar mantıklı, bence değil.
Bu fiyata mükemmel.
Zaten benim gönderdiğim şart değil direkt eleyelim o zaman.
Çok cazip fiyat. İnventus da bu kadar ucuz olacağını hiç düşünmemiştim.
Konu sahibinin yerinde olsam direkt alırdım.
@Oraltay
@BerkayZ87

Bu fiyata mükemmel.
Zaten benim gönderdiğim şart değil direkt eleyelim o zaman.
Çok cazip fiyat. İnventus da bu kadar ucuz olacağını hiç düşünmemiştim.
Konu sahibinin yerinde olsam direkt alırdım.
@BerkayZ87
Konu sahibinin bileceği iş. Şahsen RT kullanmayacaksam 6750 XT'de kalırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı