R5 5600X için 1500 TL sıvı soğutma önerisi

Otrivine

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Gemi Operasyon Uzmanı
Merhaba,

XPG Defender Pro kasa kullanıyorum. Üst taraf Max 280 destekliyor. Adreslenebilir RGB arıyorum. Bu doğrultuda tavsiye alabilir miyim? İşlemci R5 5600X. O işlemciye sıvı soğutma gereksiz kule al tavsiyesi yapmayın çünkü sıvı soğutma alacağım. Kule tipinin oluşturduğu görüntü kirliliği hoşuma gitmiyor.

Hocam indirim kovalamanız lazım. Biraz baktım da o fiyata tavsiye edilebilecek bir soğutucu göremedim istediğiniz özelliklerde.

Corsair ICUE H100 modeli var, indirimde 1600 civarına düşüyor genelde. Bu bütçe ve isteklere yakın başka da bir ürün aklıma gelmedi.

Aşağıdaki ürün düşünülebilir.

Aşağıdaki ürün düşünülebilir.

Bun bir de EOS modeli var. Fiyatlar çok yakın. Hangisi daha iyi acaba?

Corsair iCUE H100 modeli var, indirimde 1600 civarına düşüyor genelde. Bu bütçe ve isteklere yakın başka da bir ürün aklıma gelmedi.

Bu hangi sitede indirimle 1600 civarına düşüyor. Fiyatı 3000'lerde görünüyor da. Ona göre sabah akşam takip edeyim o siteyiç.

Bun bir de EOS modeli var. Fiyatlar çok yakın. Hangisi daha iyi acaba?

Bu hangi sitede indirimle 1600 civarına düşüyor. Fiyatı 3000'lerde görünüyor da. Ona göre sabah akşam takip edeyim o siteyiç.
Daha güncel bir ürün. Alınabilir.

Bütçeyi biraz arttırıyorum. 1800 lira civarları olabilir birkaç ürün buldum hangisi sizce daha iyidir?

Son düzenleme:
Şu an fiyatı amazon'da indirimsiz 2154 lira, ne saçmalıyorsun acaba?

Son düzenleme:

Aralarından PF240. MSI'ın o modeli sorunlu. Hatta özür dilemişlerdi. O soğutucu ile sorun yaşayanlara V2 modelini gönderiyorlar.

Geri
Yukarı