R5 5600X için 200W TDP soğutma yeterli midir?

alikuz35

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, R5 5600X işlemcim için 200W TDP değerine sahip Windpower Pro çift fanlı soğutucu aldım. Fakat alırken bu TDP değeri hakkında hiçbir bilgim yoktu, sonradan dikkatimi çekti. Uzatmadan sorayım; basit OC yaptığımda ve oyunlarda bu değer yeterli olur mu?

Bu da 3 fanlı hocam, ama gelin görün ki o iş öyle değil. İçerisinden çıkan termal macun bile fark ediyor.

Harbiden bu 3 fanlı soğutucu neden bu kadar ucuz? Bir de soğutucu alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Bu konularda bilgili gibisiniz.
Tek etken fanlar değil. Ayrıca fan ekleyebiliyorsun arkadaşın attığı modele.

Bu etkenleri öğrenmek istiyorum umarım pişman olmam Windpower aldığıma

Harbiden bu 3 fanlı soğutucu neden bu kadar ucuz? Bir de soğutucu alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Bu konularda bilgili gibisiniz.
Benchmarklar iyi soğutucu seçimi için en iyi yol. Biraz aşağıya indirin diğer soğutucular ile karşılaştırması var. Dikkat ederseniz 1500 liralık fiyat etiketi olan H115i'den 2 derece daha sıcak çalışıyor.

Benchmarklar iyi soğutucu seçimi için en iyi yol. Biraz aşağıya indirin diğer soğutucular ile karşılaştırması var. Dikkat ederseniz 1500 liralık fiyat etiketi olan H115I'den 2 derece daha sıcak çalışıyor.

Bu listede Windpower hangi bölgede kalıyor acaba bunu merak ettim şu an

Yeni konular

Geri
Yukarı