R5 5600X için 500 TL soğutma önerisi

hsjs

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Tİ
AMD Ryzen 5600x
2x8GB Corsair DDr4 3600Mhz Ram
Merhaba, benim Ryzen 5 5600XIM var ve çok ısınıyor. Soğutucu lazım. Şu an yeni ekipmanlar aldım elde 500 TL gibi bir para kaldı. Yayın açıyorum video çekiyorum ve gerçekten çok ısınıyor. Soğutucu önerir misiniz? Bir de rica etsem soğutucuyu atarken overclock açabilir miyim o soğutucuyla açamaz mıyım yazın teşekkürler. (ana kartım: B450M S2H ekran akrtım: Zotac RTX3060 Ti belki lazımdır diye yazayım dedim)

Son düzenleyen: Moderatör:
ID-Cooling SE-224-XT Black İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu önerecektim fiyatı 600'ün üstüne çıkmış.

hihihihiih

şuan valoranttayım ve 85 derecede oynuyorum sizin önerdiğiniz soğutucuları alsam kaç derece olur?
Alma imkanınız varsa yukarda arkadaşımızın tavsiye ettiği 120mm sıvı soğutmayı alaınız hem ileriye dönük olur. Benim önerdiğim soğutucular ise OC yapılsa bile rahatlıkla işinizi görebilir.

Alma imkanınız varsa yukarıda arkadaşımızın tavsiye ettiği 120mm sıvı soğutmayı alaınız hem ileriye dönük olur. Benim önerdiğim soğutucular ise OC yapılsa bile rahatlıkla işinizi görebilir.

Teşekkürler son bir sorum olacak YouTube'da dolaşırken Donanım Arşivi bunu çok övmüş:

Snowman M200 sizce bu iyi mi?​

Geri
Yukarı