R5 5600X için ID-Cooling SE-224-XT vs ID-Cooling SE-214-XT

Hocam selam yakın zamanda tavsiyeler üzerine ID-COOLİNG Se-224-xt satın aldım benim kasamın işlemci desteklediği 150 mm yükseklik yazıyor çeşitli sitelerde mevcut cihazın yüksekliği 154 mm
sizce sorun yaratır mı?

kral ne oldu souğutucuyu takabildin mi ? bende boyutlar konusunda tedirginim biraz

benim kasam (pollux kasa diye internetten bakabilrisniz) 45 cm x 20 cm x 35cm kasa var söz konusu soğutucu bu kasaya uyar mı sizce göz kararı ölçüyorum uyar gibi gözüküyor ama tam emin olamadım
Muhtemelen uymaz hocam benim kasanın genişliği 199 cm gözüküyor pollux kasayi arattığımda genişliği 175 cm ama alıp deneyip iade edebilirsin veyahut yanlış hatırlamıyorsam bir alt modelinin boyutu biraz daha kısaydı

Sizin kasa genislik 19 cm degil mi kendiniz olctunuz ? Benim kasa ise 20 cm kendim olctum bu baglamda bir alt modeliyle beraber rahat uyum saglar heralde zaten 214 xt almayi dusunuyordum
Muhtemelen uymaz hocam benim kasanın genişliği 199 cm gözüküyor pollux kasayi arattığımda genişliği 175 cm ama alıp deneyip iade edebilirsin veyahut yanlış hatırlamıyorsam bir alt modelinin boyutu biraz daha kısaydı

Burada olculer dogru yaziyor max cpu sogutucu 160 mm diyor bu kule tipi sogutucu bu oluyor heralde degil mi ? 214 modeli 15 cm diyor boyutlarinda

Son düzenleme:
Sizin kasa genislik 19 cm degil mi kendiniz olctunuz? Benim kasa ise 20 cm kendim olctum bu baglamda bir alt modeliyle beraber rahat uyum saglar herhalde zaten 214 XT almayi dusunuyordum.

Burada olculer dogru yaziyor Max CPU sogutucu 160 mm diyor bu kule tipi sogutucu bu oluyor herhalde degil mi? 214 modeli 15 cm diyor boyutlarinda.

Hocam boyut konusunda ne yaptınız bende 150mm destekleyen kasa var ama SE 224 XTS almayı istiyorum fakat 151mm emin olamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı